Üyelik Ücreti İadesi Hakkında

2012 yılından 2017 Şubat ayına kadar ücretsiz olarak hizmet veren sitemizde artan reklam ve tanıtım giderlerini karşılayabilmek adına ücretli üyeliğe geçiş yapılmıştır. Yaklaşık 4 yıldır sitemizde sadece ücretli üyelik oluşturan üyelerin profillerini sergilemekteyiz. Ücretsiz üyelik oluşturup özel ders talebi alan üyelerin bazıları ders taleplerine dönüş yapmıyorlardı. Dolayısıyla özel ders talebi sitemiz içerisinde sonuçlanamayıp farklı platformlara taşınıyordu. Geride bıraktığımız süreçte profili için ücret ödeyen üniversitelilerin ders vermek için daha istekli olduklarını ve gelen özel ders taleplerine hızlı dönüş yaptıklarını gözlemledik. 

Özel ders günlük yemek ihtiyacı gibi olmazsa olmaz bir ihtiyaç değildir. Dolayısıyla her anne baba özel dersi uygun ücrete verilse dahi bir alternatif eğitim metodu olarak görmemektedir ve akıllarına özel ders aldırmak gelmemektedir. Sınırlı sayıda özel ders almak isteyen velilere ulaşmak için OgrencidenOzelDers.com olarak altyapımızı oluşturduk ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Sınırlı sayıda özel ders talebinden sitemizdeki ücretli öğretmenlere yönlendirmeler yapmaya çalışıyoruz. Bazen aynı öğretmene aynı gün içerisinde 2-3 ders talebi geldiği gibi bazen de üyelik süresi içerisinde hiç özel ders talebi alamayan öğretmenler olabiliyor. Muhatap olduğumuz öğretmen kitlesi üniversitelilerden oluştuğu için fayda sağlayamadığımız ( özel ders yönlendiremediğimiz ) ve verdiğimiz hizmetten memnun kalmayan öğretmenlere üyelik süresi bitince ücret iadesi yapıyoruz.

Ücret iadesi ya da ücretsiz olarak üyelik süresi uzatma talebinde bulunan öğretmenlerle şimdiye kadar hızlı bir şekilde iletişime geçtik ve işlemlerini gerçekleştirdik. Üyelik süresi dolan ve herhangi bir talepte bulunmayan öğretmenlere iade ya da üyelik süresi uzatma işlemi yapmıyoruz. 

Detaylı bilgi talep etmek için info@ogrencidenozelders.com adresine mail atabilirsiniz.