SİTEYE NASIL ÜYE OLABİLİRİM? ÜCRETLİ PROFİL NEDİR? NASIL DERS TALEBİ ALABİLİRİM?

OgrencidenOzelDers.Com olarak 2013 yılından itibaren “ben de ders verebilirim” diyebilen tüm üniversitelileri, uygun fiyata ders almak isteyen veliler ve öğrenciler ile buluşturuyoruz. 7 yıllık tecrübe ve oluşturduğumuz olumlu referanslar ile son 2 yılda yoğun ders talebi almaya başladık. “Özel Ders” google ilçe aramalarında ilk sırada listelenen ve günlük ortalama 15 ders talebi alan sitemizde profil oluşturup ihtiyacı olan öğrencilere uygun fiyata ders verebilirsiniz.

Öğrencilerine uygun fiyata özel ders aldırmak isteyen veliler genellikle üniversiteli öğretmenleri tercih etmektedirler. Sitemizde sadece ücretli öğretmenlerin profilleri listelenmektedir. Ücretli üyelik oluşturarak profilinizi, ders almak isteyen velilerin görmesini ve sizden ders talep edilmesini sağlayabilirsiniz.

31 Aralık 2019'e kadar üye olan her üniversiteliye, üyelik süresinin yarısı kadar ek üyelik hediye ediyoruz. (Örn: 6 aylık paket alırsanız toplamda 9 aylık üyelik almış olursunuz.)

https://www.ogrencidenozelders.com/uyelik-son/ linkindeki seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde kampanyalı üyelikten faydalanabilirsiniz. Ödeme, kartınızdan tek seferliğine tahsil edilir, yenilenmez ve sizin izniniz olmadan 2. bir ödeme tahsil edilmez. Tercih ettiğiniz süre bitince tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılır ve üyeliğiniz sonlandırılır. Sitemizden memnun kalırsanız üyeliğinizi tekrardan aktif edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz üyelik süresi boyunca ders talebi alamazsanız, talep etmeniz durumunda üyeliğiniz ücretsiz olarak uzatılır ya da ücret iadesi yapılır. Ücret iadesi talep etmek için satın almış olduğunuz üyelik süresinin dolmuş olması gerekiyor. 

Sitemize üye olup ders veren birçok üniversiteli ile görüştük ve proje ile alakalı memnuniyetlerini aldık. Sitemizde profili bulunan bazı üniversitelilerin projemizle alakalı neler düşündüklerini https://www.ogrencidenozelders.com/ne-dediler/   linkinden okuyabilirsiniz.

Sitemizde anasayfa üst menüde bulunan DERS TALEPLERİ butonuna tıklayarak güncel ders talebi ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfadaki ilanların iletişim bilgilerini sadece ücretli üyeler görüntüleyebilmektedir. 

Ücretli profil sahiplerine gelen ders talepleri sms ile iletilir, farklı bir ücret ve prosedür olmadan talebi kendi şartlarına uygun şekilde cevaplayabilirler. Ücretli profil oluşturan öğretmenlerin profillerinin %100 dolu olmasına dikkat etmeleri gerekir. Profilin güncel olması ve tam dolu olması velilerin tercih sebebidir. Ücretli üyelerden alınan ödeme faturalandırılır ve projenin tanıtımı ve reklam giderleri için harcanır.  

Farklı sorularınız olursa iletişim mesajı olarak bizimle paylaşabilirsiniz.