ÜCRETLİ PROFİL NEDİR? NASIL DERS TALEBİ ALABİLİRİM?

OgrencidenOzelDers.Com olarak 2013 yılından itibaren “ben de ders verebilirim” diyebilen tüm üniversitelileri, uygun fiyata ders almak isteyen veliler ve öğrenciler ile buluşturuyoruz. 8 yıllık tecrübe ve oluşturduğumuz olumlu referanslar ile son 3 yılda yoğun ders talebi almaya başladık. “Özel Ders” google ilçe aramalarında ilk sırada listelenen ve günlük ortalama 15 ders talebi alan sitemizde profil oluşturup ihtiyacı olan öğrencilere uygun fiyata ders verebilirsiniz.

Öğrencilerine uygun fiyata özel ders aldırmak isteyen veliler genellikle üniversiteli öğretmenleri tercih etmektedirler. Sitemizde sadece ücretli öğretmenlerin profilleri listelenmektedir. Ücretli üyelik oluşturarak profilinizi, ders almak isteyen velilerin görmesini ve sizden ders talep edilmesini sağlayabilirsiniz.

https://www.ogrencidenozelders.com/firsatlar/ linkindeki seçeneklerden birini tercih ederek ücretli üyeliğinizi aktif edebilirsiniz. Ödeme, kartınızdan tek seferliğine tahsil edilir, yenilenmez ve sizin izniniz olmadan 2. bir ödeme tahsil edilmez. Tercih ettiğiniz süre bitince tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılır ve üyeliğiniz sonlandırılır. Sitemizden memnun kalırsanız üyeliğinizi tekrardan aktif edebilirsiniz.

Sitemize üye olup ders veren birçok üniversiteli ile görüştük ve proje ile alakalı memnuniyetlerini aldık. Sitemizde profili bulunan bazı üniversitelilerin projemizle alakalı neler düşündüklerini https://www.ogrencidenozelders.com/ne-dediler/   linkinden okuyabilirsiniz.

Ücretli profil sahiplerine gelen ders talepleri sms ile iletilir, farklı bir ücret ve prosedür olmadan talebi kendi şartlarına uygun şekilde cevaplayabilirler. Ücretli profil oluşturan öğretmenlerin profillerinin %100 dolu olmasına dikkat etmeleri gerekir. Profilin güncel olması ve tam dolu olması velilerin tercih sebebidir. Ücretli üyelerden alınan ödeme faturalandırılır ve projenin tanıtımı ve reklam giderleri için harcanır.  

ÜYELİK ÇEŞİTLERİ:

Ücretli Üyelik-3 aylık: 249,00 TL ödeyerek ücretli üye olabilir ve 3 ay boyunca tarafınıza gelen ders taleplerin tüm detaylarını görerek ders vermeye başlayabilirsiniz

Ücretli Üyelik-6 aylık: 399,00 TL ödeyerek ücretli üye olabilir ve 6 ay boyunca tarafınıza gelen ders taleplerin tüm detaylarını görerek ders vermeye başlayabilirsiniz

Ücretli Üyelik-1 senelik: 599,00 TL ödeyerek ücretli üye olabilir ve 12 ay boyunca tarafınıza gelen ders taleplerin tüm detaylarını görerek ders vermeye başlayabilirsiniz

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Tarafınıza gelen ilk talep iletişim bilgileri kapalı olarak size iletilir. Ücretli paketlerden herhangi birine geçmeniz durumunda ders talebinin iletişim bilgileri size iletilir. Talebe cevap verme süreniz maksimum 5 gündür. 5 gün içerisinde cevap vermemeniz durumunda talep sahibine mesaj atılarak farklı öğretmenden derse talep etmesi sağlanır.

Farklı sorularınız olursa iletişim mesajı olarak bizimle paylaşabilirsiniz.