Referanslı Öğretmen Nedir ?

OgrencidenOzelDers.Com projesi yönetimi onayı ve referansıyla özel ders veren üniversiteliler "REFERANSLI ÖĞRETMEN" olarak adlandırılır. Referanslı öğretmen olmak için üniversiteden bir akademisyenin proje yönetimine referans mektubu yazması gerekir. Referans mektubu ile proje yönetimine başvuran üniversiteli, yüz yüze görüşme sonucunda Referanslı Öğretmen olarak sisteme kaydedilir ve sonrasında güvenli ve ciddi olarak değerlendirilen ders taleplerine yönlendirilir. 

En değerli varlığınız çocuklarınıza ders verecek öğretmenlerin güvenilir ve rol model olabilecek niteliklerde olmasını isteyen velilerimize referanslı üniversiteli öğretmenlerle çalışmalarını tavsiye ediyoruz. İnternet ortamından hiç tanımadığınız bir öğretmenden ders aldırmanın ne kadar riskli olabileceğini proje yönetimi olarak biliyoruz ve 3 yıldır en iyi şekilde öğretmen - öğrenci eşleştirmesi yaparak verimli ve etkili dersler yapılmasını sağlıyoruz. Referanslı öğretmenler belirli aşamalardan geçtikleri için öğrenciniz için sıradan bir öğretmen değil ona rol model olabilecek nitelikte olan ve öğrencinizin davranışları üzerinde de etkili olabilecek öğretmenlerdir. 

Referanslı üniversiteli öğretmenlerden ders almak için 02165664848 nolu telefonu arayarak veya iletişim bölümünden mesaj göndererek proje yönetimiyle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslı öğretmenler sadece İstanbul genelinde hizmet vermekte olup 80dk/60TL ücretle ders vermektedirler. Ödemeler her ders sonrası öğretmene yapılır. 

Referanslı bir öğretmenden ders almanız durumunda öğrenci - öğretmen uyumu, öğrencinin akademik gelişimi gibi dersin verimliliğini etkileyen faktörler proje yönetimi tarafından takip edilir. 

Referanslı öğretmenler sınav öncesi tek ders çalışması yapmamaktadırlar. Genelde düzenli ve sürekli olan derslere referanslı öğretmenler yönlendirilmektedir.