Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Furkan Eruçar .. hakkında görüşleri"

İyi bir öğretmen olmasının yanı sıra çocuklara iyi örnek olabilecek bir abi. Oğlumun dikkati dağınık olmasına rağmen Furkan öğretmenin sabrı ve sıcak yaklaşımıyla notları yükseldi. Çok teşekkürler ☺️

Yelda Tekmen
01 Haziran, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nurguzel Öğretmenimiz her iki çocuğumuza da 6. Sinif Matematik dersi vermekte. Kendisinin desteği ile çocuklarımızın dersteki başarıları yükseldi. Gerek çocuklarla gerekse anne baba ile kurduğu iletişim çok iyidir ve çocuğun eksiğine odaklanmak yönündedir. Konulara da hakimdir.

Çağla Arıker
23 Mayıs, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

4.sinifa giden kizima ingilizce ders aldik ilk dersten sonra bile cok fark vardi ingilizce sevmeyen kizim sevmeye basladi emegi icin cok tesekkur ederiz.

HÜLYA GÖREN
11 Mayıs, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hande B. hakkında görüşleri"

Hande Hanım 8. sınıfa giden oğluma matematik dersinde yardımcı oldu. Güler yüzlü, hanımefendi ve çok sıcakkanlı bir insan. Oğlumun zorlandığı soruları sabırla, eğlenceli bir şekilde anlattı. Ders anlatım tarzı ve sevecen yapısıyla oğluma matematiği sevdirdi. Keşke onu daha önce tanısaydık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sibel Doğanay
22 Mart, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ABDULKERİM S. hakkında görüşleri"

Abdülkerim hocamdan çok memnunuz kendisinden Allah razı olsun oğluma bu alanda büyük katkısı oldu İnşallah daha da olacak, kendi alanına hakim bir insan keşke daha önce kendisine ulaşsaydık diye hayıflanıyoruz Oğlumun geleceği inşası anlamında geleceğe güvenle bakıyoruz

Musa GÜN
02 Mart, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İrem D. hakkında görüşleri"

OgrencidenOzelDers.Com sitesine ve ekibine çok teşekkür ediyorum böyle bir imkan sağladığınız için. Derslerimizin gidişatı güzel, Hocamızın performansı daha da güzel. Gayet memnunum.

Sevda Arslantaş
20 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

Hazırlık sınıfındayım, İslam hocamdan ders almadan önce quizlerde ortalamaların altında kalıyordum şuan notlarım inanılmaz derece yükseldi, çok teşekkür ederim hocam öğretme stratejileriniz, iletişiminiz harika herkese tavsiye ediyorum.

Bengisu Zan
19 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nurgüzel öğretmeni bu site sayesinde tanıdık. 5. Sınfa giden kızım için matematik dersi desteğini almaktayız. Okulda anlayamadığı konuların üzerinden geçip dersleri tekrar etmiş oluyoruz. Sayesinde matematiğimizi geliştirdik. Kendisini tanıdığımız için çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Neslihan Er
17 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Elif e. hakkında görüşleri"

Daha ilk dersten işinin ehli öğrencinin eksiklerini doğrularını anlayan ve bunları değerlendirebilen ve öğrencisine ona göre yön vermeye çalışaşan bir öğretmen biz çok memnun kaldık. Geleceğin çok başarılı bir Fen öğretmeni olacağına inancım tam. Kendisini tebrik ediyorum.

Didem K
13 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Öğretmenimizi çok seviyoruz onu tanımış bulmuş olmaktan son derece mutluyuz ders anlatımından çok memnunuz

Gülşah vaizoğlu
13 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Kudret A. hakkında görüşleri"

ÖGRETMENİM SİZ ÇOK ÇOK İYİ BİR ÖGRETMENSİNİZ İYİ Kİ VARSINIZ.

EMRE GÖKALP
12 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Aleyna N. hakkında görüşleri"

İlköğretim hayatına başlayan oğluma yardım edebilecek, destek olabilecek bir öğretmen arıyordum. Fakat oğlumun bu durumdan sıkılmamasını istiyordum hem abla gibi sıcak ve eğlenceli hem öğretmen gibi verimli olmasını istiyordum. Çok araştırdım ve benim tüm hassasiyetimi anlayan tek bir adres buldum. Yönlendirmeleri sonucu Aleyna öğretmenle tanıştık. Herşey çok güzel gidiyor hem mutluyuz hemde başarılı. Ödev gerginliğimiz sona erdi mutlulukla ödevler bitiyor. Matematik, İngilizce ve okuma egzersizleri yapılıyor. Herşey çok güzel ve düzenli gidiyor. Aleyna öğretmenimizin tatlığı, sıcaklığı benim için çok önemli çünkü oğlum hiç sıkılmıyor ve mutlu. Çok teşekkür ediyorum benim için çok büyük bir şans oldunuz. İrem A.

İrem A.
09 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nurgüzel ogretmenimize ilgisi ve destegi icin cok tesekkur ediyorum.sayesinde oglumun derslerinde basarisi artti.seneyede destegini almayi dusunuyoruz.

Fatma arslan
04 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ÖZLEM A. hakkında görüşleri"

Merhabalar, kızım Öykü ve ben sevgili Özlem Afşin öğretmenimizle yaptığımız matematik çalışmalarından son derece memnunuz. Öykü çok güzel anladığını ve verimli bir çalışma yaptıklarını söyledi. Biz Özlem hocam ve site yönetimine çok teşekkür ederiz

Saadet Görgün
03 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İrem D. hakkında görüşleri"

Siteyi tesadüfen buldum.Iyiki de bulşum.Teşekkür ediyorum.Irem hocamızı da iyiki tanımışım.Emeğine ve yüreğine sağlık.Dersin çok faydasını gördüm.Derse devammm

Sevda arslantaş
02 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Furkan Eruçar .. hakkında görüşleri"

Çok severek ders alıyoruz sayesinde çok yol katettik aynı zamanda kendisi çok kibar, nazik ve güler yüzlü. Kesinlikle çocuğunuzu emanet edip güvenebileceğiniz biri.

Elçin
27 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Anıl T. hakkında görüşleri"

Merhaba, Azra ve Mert isminde ortaokul öğrencisi çocuklarımla Anıl öğretmenimizden özel ders alıyoruz ki...çocuklarım ve ben çok mutluyuz. Çocuklarımın matematik dersinde kendine güvenleri geldi... Bugüne kadar çok öğretmenden ders aldık. Anıl öğretmen ve ekibi çocukların başarısında çok etkili.... Bize çok büyük destek gösterdikleri için çokk çok teşekkkürler.

Selda Büyüktalaş
26 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Anıl T. hakkında görüşleri"

Merhabalar, Anıl bey kızımın üniversiteye hazırlanması adına matematik dersi vermektedir.Ben herşeyden önce anıl beyin geçmişte kendisininde geçtiği o zorlu yolları anlayarak öğrencisi ile çok iyi empati yaptığını düşünüyorum.Kızımın matematiğe karşı ön yargıları vardı ve kapıları kapalı tutmaktaydı ve dersi başarısızdı. Anil beyle çalışmaya başladıktan sonra kapıların yeniden açıldığını ve dersi sevmeye başladığını görüyorum. tesekkurler anıl bey.

Barış alan
26 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Rumeysa A. hakkında görüşleri"

En en en çok sevdiğim hocam iyiki var

Nehir Kandemir
17 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hüseyin Emre B. hakkında görüşleri"

EMRE BEY SABIRLI ÖZVERİLİ DERS ANLATAN BİR ÖĞRETMENDİR. OĞLUMUN DERSLERE KATILMASINI SAĞLAMIŞ VE AKSANI İÇİN DE KATKI DA BULUNMUŞTUR. SINAVLARDAN 100 ALMASINI SAĞLAMIŞTIR.

Neşe Üstün
17 Aralık, 2018