Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Halime K. hakkında görüşleri"

Halime Hoca çok iyi niyetli, dürüst ,ilgili öğrencinin ders saatini dolu dolu geçiren, sakin anlatımı ve ılımlı yaklaşımı ile matematiği güzelleştiren yardımı ve öğrenciyi seven bir öğretmen, başarılarının devamını dilerim.

Fatma Yöntem
26 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hilal Y. hakkında görüşleri"

Sevgili öğretmenimiz 7. Sınıfta okuyan oğluma matematik dersinde destek oluyor. Gerek güler yüzü gerek bilgi birikimi ile başarısını attıracağına inanıyoruz.

Seval Dogru
26 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hilal Y. hakkında görüşleri"

Biz çok memnun kaldım. Oğlum öğretmenini çok sevdi. Haftasonunun gelmesini iple çekiyoruz. İlk dersimiz olduğu için çok fazla bişey söyleyemem ama öğrenci ile ilgili çok ayrıntı bilgi veriyor. Bu durum benim çok hoşuma gitti. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Özlem ÖZ
25 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berfin K. hakkında görüşleri"

Berfin köseliden çocuklarım özel ders alıyor ve öğretmenlerinden çok memnunlar

Vedat salttürk
24 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ümit Y. hakkında görüşleri"

Ümit Hoca'yı aldığım bağlama derslerinden tanımaktayım ve ÖğrencidenÖzelDers ile tanışmasına vesile oldum. Bilgi ve becerisini müzik gibi bir alanda genç dimağlarla paylaşacak olması mutluluk verici. Umarım hocamız öğrencilerine bir an önce kavuşur ve uzun soluklu dersleri olur.

Hünkar Genç
22 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Kaan E. hakkında görüşleri"

Kaan hoca cok saygili bir hoca. Ders vermekte oldugi kardesim ile iletisiminin gayet guclu oldugunu goruyorum. Iletisim kurma ve konu anlatimlarinda oldukca becerikli. Ders anlatimi gayet acik ve akici.

Feride Kurt
21 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Damla U. hakkında görüşleri"

Damla Öğretmen ile bu dönem derse başlayan oğlum'un çok yol katettiğini görmek beni çok mutlu ediyor.Sadece öğretim değil,çok iyi motice eden,saygılı ve donanımlı genç öğretmen Damla hanım'a çok teşekkür ederim.Bilge Kalem'in değerli hocası Mehmet bey iki çocuğumuda yetiştirirken gerek kendisi ,ekibi ve sevgili Nurhan hanım hep yardımcı oldular.Saygı ve teşeklürlerimi iletirim.

Alev Uslu
17 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Burak Erol E. hakkında görüşleri"

Burak Öğretmenimiz, oğullarıma ağırlıklı olarak İngilizce ödevlerini yapma konusunda destek veriyor. İlgisi ve yaklaşımıyla, çocuklarım için öğretmenden ziyade abi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Onu çok seviyor ve geleceği günleri keyifle bekliyorlar. Kısa sürede bu bağı kurmuş olmaları bizi de çok mutlu ediyor. Derslerimizin aynı keyif ve verimle devam etmesini diliyor, doğru ve yerinde yönlendirmesi için de öğrenciden özel ders e çok teşekkür ediyorum.

Pelin Aral
16 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Yelda D. hakkında görüşleri"

Hocamız ilgi alaka olarak iyi bir izlenim bırakmıştır. Kızımıza kattığı bilgi ve yeterlilik ile ilgili yorumumuzuda daha sonra ilerleyen dönemlerde sizlerle paylaşacağız. Tesekkürler.

Kübra Akaydın
02 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Oğlumuz 8. Sınıf ögrencisi. Ersin hoca ile sınava hazırlanıyor. Ilgi ve alakasından dolayı çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Derya Arıcan
26 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Emrah K. hakkında görüşleri"

Oğlumuz 8. Sınıf ögrencisi. Emrah hoca ile sınava hazırlanıyor. Ilgi ve alakasından dolayı çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Derya Arıcan
26 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Burak G. hakkında görüşleri"

Akıcılığı anlatımı ile öğrenciyi tanıyıp ona göre ders anlatımını şekillendirip anlamasını, dersi keyifli hale getirip eğlenerek öğrenmesini sağlıyor. Ezbercilikten uzak konunun mantığına inerek dersi anlatıyor. Ayrıca güvenilir, dürüst, insancıl, beyefendi kişiliği ile örnek bir abi. Dersim bitti hadi gideyim demeyen işini gerçekten severek yapan başarılı, disiplinli, öğrencinin dersi sevmesi için gayret eden, başarıya odaklı, motivasyonu yüksek genç bir öğretmendir. İyi ki Nurcan hanımı dinlemiş sizinle tanışmışız Burak hocam. Sevgilerle...

Mihrican Yıldız
26 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Burak G. hakkında görüşleri"

Iyiki karşilaşmısız diyebildigimiz hocamiza tesekkurlerimizi sunuyoruz.zevkli ders işleme ve aradaki iletisim sahane.ders bitikten sonraki takipleri harika.uzun zaman devam.etme dilegiyle :)

Elif sözen
26 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Beste B. hakkında görüşleri"

Beste öğretmen öğrenci ile iyi iletişim kurabilen, işini severek yapan bir öğretmen.Kızımın İngilizce olan matematik ve fen derslerine pozitif katkısı oldu.

Seren Pehlivanoğlu
25 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hatice Kübra K. hakkında görüşleri"

Ders alma surecımızde gerek güler yüzü gerek ders anlatma performansından dolayı memnun olduğumu belirtmek ister kendisine teşekkürlerimi sunarım

Sadiye tetık
07 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ŞEBNEM BİLGE K. hakkında görüşleri"

Herkesin hayatına dokunan bir öğretmeni olmalı insanın diyorsanız Şebnem Hanım kesinlikle böyle biri. Hem iyi bir öğretici hem de iyi bir dinleyici. Ne yazık ki özel ders alsanız bile belli bir prosedür vardır ve oradan gidilmesi gerektiğine inanan bazı öğretmenler olur Şebnem Hanım bu algının aksine size özel bir programla harikalar yaratır. Zaman geçtikçe ne kadar verimli dersler geçirdiğinizi anlıyorsunuz.

Gözde özgül
05 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Emrah K. hakkında görüşleri"

Oğlum mezun bir öğrenci ve bu sene üniversiteye Türkçe ve Edebiyat dersinde sevgili hocamız Emrah Kalaycıyla hazırlanıyor.Gerek ders anlatımıyla ve gerekse oğluma bireysel desteğiyle çok güzel ilerliyorlar.Oğlum ve ben kendisinden o kadar memnunuz ki ne kadar yıldız versek az kalır.Bizi böyle bir öğretmenle bir araya getirdiği için değerli site yönetimine ve çok sevgili Nurcan hanıma çok çok teşekkür ederim.Inşallah güzel sonuçlara ulaşırız.

Canan Hısım
05 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hande B. hakkında görüşleri"

Hande hanım 5.sınıfa giden kızıma matematik dersinde yardımcı oluyor sıcakkanlı güler yüzlü bir öğretmen. gerçek anlamda faydası oldu .Kızımın Eğitim hayatı boyunca yardımcı olması dileğiyle. Kendisini çok seviyoruz.

Aslı Demiralp
05 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Burak Erol E. hakkında görüşleri"

Burak hocam Barış sizinle ingilizce çalışmaya başladıktan sonra bu dersle ilgili önyargı ve korkularının üstesinden geldi. Bunun için size özellikle teşekkür etmek isterim. Sizinle çalışmayı çok seviyor. Bu da ingilizceye olan ilgisini artırıyor. Sayenizde hiç sıkılmadan ve hevesle çalıştığı bir ders haline geldi. Sizinle daha başarılı bir sürece doğru devam edeceğimizi ve bu olumlu gelişmenin Barışın diğer derslerine de katkıda bulunacağına inanıyorum. Herşey için çok teşekkürler

Nurgül Türkmen
05 Kasım, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Aleyna N. hakkında görüşleri"

Aleyna Nergiz hocamıza sonsuz teşekkürler. Kızım Ahsen bugün etüt merkezinde matematik sorularının hepsine cevap vermiştir. Etütdeki matematik öğretmeni "Bugün Ahsen Matematikte uçuşa geçti." Kızım Ahsen çok mutlu oldu matematik dersinde kendine güveni geldi. Yıl boyunca eksik kaldığımız konularda zaman zaman ALEYNA hanımdan ders alacağız. Teşekkür ederiz.

Mecit Dilmaç
05 Kasım, 2019