Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

Derslerden sonra ingilizce seviyemde gözle görülür bir biçimde gelişme oldu.Önceleri gramer ile aram çok kötüyken özel dersler ile birlikte ingilizce grameri gerçekten kavradım.Öğretmen-öğrenci ilişkisinin öğrenimi çok etkilediğini düşünüyorum.Bu yüzden İslam hocamı tavsiye ediyorum.

Berkay Yanık
09 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

İngilizceyi anlayabiliyordum ama konuşmada sıkıntı yaşıyordum. İslam hocamdan aldığım derslerden sonra kendime güvenim geldi, konuşmam ilerleyip gelişti. Dersi eğlenceli hale getirmekte, konuşulacak ilginç konu bulmakta üstüne yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 100/100

Zeynep Şirin
08 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

Islam Hoca ile tanismadan once yds sorularini cozmekte zorlaniyordum, sayesinde yds sinavindan istedigim nete ulastim.Kendisi cok disiplinli, ayni zamanda guleryuzlu ve cok pozitif bir insan.Iletisim konusunda hic sikinti yasamayacaginiz ve rahatlikla guvenebileceginiz birisi.

Ceren Sahin
07 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Betül Takataş, Hanımla kız kardeşim 9. sınıfa geçtiğinde tanıştık. Betül Hanım anlayışlı, öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilen, içten, güvenilir bir insan kendisiyle tanıştığımız için mutluyuz gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Çağla Çayanoğlu
17 Mayıs, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Dersin yanı sıra gerçekten çok sıcakkanlı ve içten birisi. Derslerime olan katkısı gözle görülebilir bir seviyede. Soru çözerken bile Betül Hocanın etkisini hissedilebilir düzeyde. Samimiyetiyle, her şeyiyle Betül hoca bir tane.

Ela Akdoğan
17 Nisan, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Merhaba, Betül hanım dünyalar tatlısı ve iyi bir öğretmen. Her şeyden önce öğrencinin dilinden anlıyor. Kızım 6. Sınıf öğrencisi çok seviyor öğretmenini ve artık daha istekli ders çalışıyor. Şu an devam ediyoruz derslere ve uzunca bir süre daha beraberiz. Bizim içinde güven duyabileceğimiz bir insan ayrıca saygılı, sevgi dolu, güler yüzlü, donanımlı ve bilgili bir öğretmen ile karşılaştığımız için şanslıyız teşekkür ederiz .

Sevgi Akdoğan
12 Nisan, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Betül Öğretmen güler yüzlü mozitif biri bu yüzden de çocuklar onun yanımda çok rahat. Çocuklar anlayana kadar tekrar tekrar anlatıyor sıkılmadan benim 2 kızım var ikiside çok memnun ve dersten mutlu çıkıyor emeği için teşekkür ediyorum

Gül güvenir
11 Nisan, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Çok iyi anlatıyor istediğimiz zamanda gelebiliyor sınav notlarım çok yükseldi Bana çok yardımda bulundu onu çok seviyorum ve burdan kendisinden çok teşekkür ederim ❤️❤️

Safaasal Fakiri
06 Nisan, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cemre Avcı .. hakkında görüşleri"

Söze nasıl başlasam bilmiyorum tek kelime ile mükemmel birisin.İngilizce dersinde bize çok faydalı olduğunuz için teşekkür ederiz(samimi,içten,sevecen)

Neslihan Ergök
21 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Ersin Bey kızımın lgs hazırlık aşamasında tanışmış olduğumuz ve çok çok memnun kaldığımız öğretmenimizdir . Gerek akademik olarak gerekse psikolojik destek olarak kızımın yanında olmasından kendimizi şanslı hissediyoruz . Çok teşekkür ediyoruz

Gülşah anlaş
14 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hatice Kübra K. hakkında görüşleri"

Matematiği yapamıyorum diyen kızıma çok şey kattı. Ona matematiği sevdirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum

Emine Ceylan
03 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nur öğretmenim matematik ve ingilizcedeki notlarımın yükselmesini sağladı. Onunla uzun zamandır beraberiz ve ders anlatışından çok memnun kaldık. İngilizcem ve matematiğim çok düşüktü. Nur öğretmenimin gelişinden sonra 90 üzeri notlar almaya başladım. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır...

Miray Yıldız
15 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berkay G. hakkında görüşleri"

Berkay Bey, ilkokul 5. sınıfa giden oğlumuza matematik dersi veriyor. Kendisinin çocuklarla iletişimi çok iyi, çok saygılı ve dersi sıkmadan sevdirerek öğretiyor. Oğlum Berkay Bey anlattıktan sonra konuları daha iyi anladığını ve artık matematiği daha çok sevdiğini söylüyor.

Seyide Ersoy
11 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Meryem Ç. hakkında görüşleri"

Meryem hocaya çok teşekkür ederiz.kızımız için çok faydalı oldu. Anlatım şekli,öğrenciye yaklaşımı matematik ve fizik dersini yeniden sevdirdi.kesinlikle her öğrenciye tavsiye ederiz.

Tülin Şen
06 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Selin K. hakkında görüşleri"

Selin iletişimi kuvvetli, konulara oldukça hakim, karşısındaki insanı sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğreten, kafamıza birşey takılınca her zaman ulaşabildiğimiz, güler yüzlü ve sabırlı bir öğretmen adayı. Gelecek nesilleri emanet edeceğimiz böyle öğretmenlerimizin olması bizi geleceğe dair daha çok umutlandırıyor, kendisine çok teşekkür ederim.

Dilşah Yürük
28 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Seda A. hakkında görüşleri"

Ogretmenimizden son derece memnun kaldik isini onemseyen deger veren biri verdigi emegin ve zamanin ogrenciden karsiligini basari olarak bekleyen kurallari olan bir ogretmen..

Betul karadeniz
17 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen HÜSEYİN B. hakkında görüşleri"

Oğlum Alp’in Hüseyin Ağabeyi ile yolları bu site sayesinde kesişti.Öğretmenimiz, ergenlik çağının henüz başındaki oğlum için öncelikle çok iyi niteliklere sahip bir rol-model.Üstelik çocuk,ergen psikolojisine meraklı,bu konuda kendini geliştiren bir yapıya sahip.Öğretmenimizin Dingin ve huzurlu yapısı oğluma da yansıyor açıkçası:)) En başta amacım oğlumun akademik anlamda başarısına katkı sağlanmasıydı ancak öğretmenimizden gitar dersi de talep ettik.(Orta-İleri seviye gitar bilgisi ve muhteşemdir sesi var) Alp hiç offfff demeden zevkle katılıyor derslere.Öğretmeniyle vakit geçirmekten çok keyif alıyor.Zaten öğretmenimiz de artık evimizin,ailemizin bir ferdi oldu.Kendisine şükranlarımı iletiyorum.Banu S.

BANU SOYALTIN
07 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Gizem B. hakkında görüşleri"

Gizem ablamız 2019-2020 öğretim yılı itibariyle oğluma matematik dersi vermeye başladı. Sıkmadan ve eğlenerek ders çalışıyorlar. Matematiği sevmiyorum diyen oğlum artık bu dersten keyif alıyor. Gizem hanım daha çok öğretmen gibi değilde abla gibi oldu oğlum icin. Çocuklara çok kolay ulaşabiliyor ve işinde çok başarılı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatma Altuntaş
03 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hande B. hakkında görüşleri"

Kızım 4.sınıf öğrencisi.Hande Hanım matematik dersi için kızıma yardımcı oluyor.Biz çok faydasını görüyoruz.Destegi büyüktür.Ayni zamanda cana yakın ve çok samimidir.Handecim sana buradanda teşekkür etmek istedim.

Pınar kahve
03 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Halime K. hakkında görüşleri"

Halime Hoca çok iyi niyetli, dürüst ,ilgili öğrencinin ders saatini dolu dolu geçiren, sakin anlatımı ve ılımlı yaklaşımı ile matematiği güzelleştiren yardımı ve öğrenciyi seven bir öğretmen, başarılarının devamını dilerim.

Fatma Yöntem
26 Aralık, 2019