Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hande B. hakkında görüşleri"

Hande Hanım 8. sınıfa giden oğluma matematik dersinde yardımcı oldu. Güler yüzlü, hanımefendi ve çok sıcakkanlı bir insan. Oğlumun zorlandığı soruları sabırla, eğlenceli bir şekilde anlattı. Ders anlatım tarzı ve sevecen yapısıyla oğluma matematiği sevdirdi. Keşke onu daha önce tanısaydık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sibel Doğanay
22 Mart, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ABDULKERİM S. hakkında görüşleri"

Abdülkerim hocamdan çok memnunuz kendisinden Allah razı olsun oğluma bu alanda büyük katkısı oldu İnşallah daha da olacak, kendi alanına hakim bir insan keşke daha önce kendisine ulaşsaydık diye hayıflanıyoruz Oğlumun geleceği inşası anlamında geleceğe güvenle bakıyoruz

Musa GÜN
02 Mart, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İrem D. hakkında görüşleri"

OgrencidenOzelDers.Com sitesine ve ekibine çok teşekkür ediyorum böyle bir imkan sağladığınız için. Derslerimizin gidişatı güzel, Hocamızın performansı daha da güzel. Gayet memnunum.

Sevda Arslantaş
20 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nurgüzel öğretmeni bu site sayesinde tanıdık. 5. Sınfa giden kızım için matematik dersi desteğini almaktayız. Okulda anlayamadığı konuların üzerinden geçip dersleri tekrar etmiş oluyoruz. Sayesinde matematiğimizi geliştirdik. Kendisini tanıdığımız için çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Neslihan Er
17 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Elif e. hakkında görüşleri"

Daha ilk dersten işinin ehli öğrencinin eksiklerini doğrularını anlayan ve bunları değerlendirebilen ve öğrencisine ona göre yön vermeye çalışaşan bir öğretmen biz çok memnun kaldık. Geleceğin çok başarılı bir Fen öğretmeni olacağına inancım tam. Kendisini tebrik ediyorum.

Didem K
13 Şubat, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Öğretmenimizi çok seviyoruz onu tanımış bulmuş olmaktan son derece mutluyuz ders anlatımından çok memnunuz

Gülşah vaizoğlu
13 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Aleyna N. hakkında görüşleri"

İlköğretim hayatına başlayan oğluma yardım edebilecek, destek olabilecek bir öğretmen arıyordum. Fakat oğlumun bu durumdan sıkılmamasını istiyordum hem abla gibi sıcak ve eğlenceli hem öğretmen gibi verimli olmasını istiyordum. Çok araştırdım ve benim tüm hassasiyetimi anlayan tek bir adres buldum. Yönlendirmeleri sonucu Aleyna öğretmenle tanıştık. Herşey çok güzel gidiyor hem mutluyuz hemde başarılı. Ödev gerginliğimiz sona erdi mutlulukla ödevler bitiyor. Matematik, İngilizce ve okuma egzersizleri yapılıyor. Herşey çok güzel ve düzenli gidiyor. Aleyna öğretmenimizin tatlığı, sıcaklığı benim için çok önemli çünkü oğlum hiç sıkılmıyor ve mutlu. Çok teşekkür ediyorum benim için çok büyük bir şans oldunuz. İrem A.

İrem A.
09 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nurgüzel ogretmenimize ilgisi ve destegi icin cok tesekkur ediyorum.sayesinde oglumun derslerinde basarisi artti.seneyede destegini almayi dusunuyoruz.

Fatma arslan
04 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ÖZLEM A. hakkında görüşleri"

Merhabalar, kızım Öykü ve ben sevgili Özlem Afşin öğretmenimizle yaptığımız matematik çalışmalarından son derece memnunuz. Öykü çok güzel anladığını ve verimli bir çalışma yaptıklarını söyledi. Biz Özlem hocam ve site yönetimine çok teşekkür ederiz

Saadet Görgün
03 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İrem D. hakkında görüşleri"

Siteyi tesadüfen buldum.Iyiki de bulşum.Teşekkür ediyorum.Irem hocamızı da iyiki tanımışım.Emeğine ve yüreğine sağlık.Dersin çok faydasını gördüm.Derse devammm

Sevda arslantaş
02 Ocak, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hüseyin Emre B. hakkında görüşleri"

EMRE BEY SABIRLI ÖZVERİLİ DERS ANLATAN BİR ÖĞRETMENDİR. OĞLUMUN DERSLERE KATILMASINI SAĞLAMIŞ VE AKSANI İÇİN DE KATKI DA BULUNMUŞTUR. SINAVLARDAN 100 ALMASINI SAĞLAMIŞTIR.

Neşe Üstün
17 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Kendisiyle OgrencidenOzelDers.Com sitesi vasıtasıyla irtibat kurup oğlum için matematik dersi vermesi için anlaştık. İyi ki anlaşmış ve tanışımız, çok ama çok memnunuz. Ders anlatması çok akıcı, bilgili, sempatik, sıkıcı değil. Gerçekten çok memnunuz, harika birisin nurgüzelcim...

Neval Toren
15 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Fatih O. hakkında görüşleri"

Öncelikle, nezaketi ve son derece saygılı tavrıyla, kızıma olan yaklaşımı ve matematik konusunda kızımın bakıș acısını daha ilk gelişinde değiștirerek özgüvenini desteklemesi bizim için mutluluk verici bir gelişme oldu. Saygı ve nezaket çerçevesinde, Fatih öğretmenimizle verimli bir şekilde devam ederek, daha da yol kat edeceğimiz inancındayım.

Nergiz Ataç
15 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nur Hanım’la bu siteden tanıştık, oğluma matematiği ve kitap okumayı sevdirdi. Artık derslerimizde çok başarılıyız ve aynı zamanda ders çalışma düzenimiz oldu. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedik.

Ferhan Budak
15 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Gözde Nur M. hakkında görüşleri"

7. sınıfa giden oğluma İngilizce dersi aldırmak için araştırma yaparken Gözde Öğretmenle iletişime geçtik. Görüşmeye başladığımız ilk andan beri kendisinden çok olumlu elektrik aldık.Şimdiden almış olduğu dersler etkisiyle oğlumun not ortalaması ciddi anlamda artış göstermiştir. Kendisinden çok memnun olup ders aldırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

CEMİLE TİRYAKİLER
06 Aralık, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen UĞURCAN A. hakkında görüşleri"

UĞURCAN AKDEMİR öğretmenimizden çok çok memnunuz. Öğrencim Demir de çok keyif alıyor. Derslerimize düzenli devam edeceğiz. İlginiz ve takibiniz için teşekkür ederiz.

Zeynep Demiral
26 Kasım, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Özlem B. hakkında görüşleri"

Özlem öğretmen her şeyden önce harika bir kişilik. Kızım 3.sınıf öğrencisi ders almadan önce ve sonrasını Özlem öğretmene borçluyuz, emeğine sağlık.

Serap Ayhan
22 Kasım, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Özlem B. hakkında görüşleri"

Özlem öğretmenimizle yaptığımız derslerden çok memnun kaldık. Öğrencisine yaklaşımı, bilgisi, güler yüzü ... Dersi sevdiren güzel öğretmenimize sevgilerle.

Çiğdem EŞSİZ
21 Kasım, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Özlem B. hakkında görüşleri"

Özlem öğretmenizden gerek bilgisi gerek öğretmenliği gerekse sevecenliğiyle biz çok memnun kaldık. Güvenle tavsiye edeceğim bir matematik öğretmeni kendisi.

Didem Kargın
21 Kasım, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Tuana V. hakkında görüşleri"

ÖĞRETMENİMİZDEN ÇOK MEMNUNUZ. ÇOCUĞUMA BİR ÖĞRETMEN GİBİ DEĞİL DE BİR ABLA GİBİ YAKLAŞTI. ÇOK İLGİLİ BİR ÖĞRETMEN EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Gökhan TİRYAKİ
08 Kasım, 2018