Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Çağrı E. hakkında görüşleri"

Dinlemeyen, istemeyen öğrenciyi bile yakalayabilecek bir sempatikliğe sahip. Cidden matematik konusunda ayrı bir anlatım tekniği ve tarzı var. Bunun sebebi önceki 40+ matematik öğretmeniyle birebirde geçirdiği özel derslerden kaptığı trickler olabilir. Saygılar

yusufinger
05 Mart, 2022

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Elif G. hakkında görüşleri"

Gerçekten çok güzel ders veriyor ders vermeyi de seviyor.

Elifin Öğrencisi
16 Şubat, 2022

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ayberk S. hakkında görüşleri"

Yaklaşık sekiz aydır ders alıyoruz Aybek öğretmeden Çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz kendisini

Figen Öztunç
10 Haziran, 2021

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ayberk S. hakkında görüşleri"

Donanımlı bir hoca ve sabırlı sadece dediği şeyleri yapmak bile kısa sürede başarıyı görebilirsiniz

Muharrem
06 Haziran, 2021

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ayberk S. hakkında görüşleri"

Sayın Ayberk beyden çok memnun kaldık.Çocuğuma dersi gerçekten sevdirdi oğlum da öğretmenini çok sevdi.İlgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim...

Yasemin Sağlam
06 Haziran, 2021

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ayberk S. hakkında görüşleri"

Merhaba Herkese, Ayberk Bey'i Nisan ayinda tanidik. 2.donemin bile neredeyse yarisinda. Lakin, diyorum ki keske cok daha evvel tanisaydik. Cunku oglum Matematikte 20 sorudan yalnizca 5 tane net cikarabiliyorken 2 ayda yalnizca hafta sonlari verdigi dersler ile 10 net cikaracak seviyeye getirdi ve herseyden onemlisi Matematigi sevdirdi. Bu seviyeye tasimasindaki sebep salt bilgisi degil ayni zamanda pratik zekasi, oglumun motivasyonunu arttirma becerisi ve hatta saygili kisiligi etkili olmustur. Universiteye hazirlanicagi donemde de kendisinden ders alma firsatimiz olur ise cok memnun olacagim. Dilerim sizlerin de Ayberk Bey ile tanisma sansiniz olur. Bilgiyle, nezaketle ve sevgiyle kalmanizi dilerim

Tülay Nalbantoğlu
06 Haziran, 2021

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Kübra P. hakkında görüşleri"

Kübra Hocamız ile yaptığımız derslerden kızımız şu an için çok memnun, hem kendisine hem de size teşekkür ederiz.

ŞEYNAZ MUTLU
07 Nisan, 2021

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cemre Avcı .. hakkında görüşleri"

Merhaba, Cemre hanım ile 9 yaşındaki oğlumuzun ingilizce eğitimi konusunda birlikte çalışıyoruz. Harika bir uyum yakaladık ve düzenli bir şekilde eğitime devam ediyoruz. Oğlumuz bu konuda çok mesafe kazandı. Kendisi çok ilgili ve ayrıca çocuklarla iletişim yönü kuvvetli. Ayrıca derse hazırlık,içerik vb. konularda başarılı. Çocuğu için ingilizce eğitimi düşünen anne ve babalara gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim değerli bir insan. Tüm katkıları için bir kez daha teşekkürler.

Alparslan Öztürk
13 Kasım, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cemre Avcı .. hakkında görüşleri"

Oğlum kreşden beri özel okula gidiyor. Şu an 7. Sınıfta ancak ingilizce grammer ve pratik konusunda eksikleri vardı. Bu nedenle Cemre Hanım'dan destek almaya başladık. Son derece sevecen, özgüvenli ve yardımsever tavrıyla oğlumun kalbini kazandı. Üçüncü haftamızda olmamıza rağmen oğlumun İngilizceye merakı arttı ve derslerinde etkisini hissetmeye başladık. Herkese tavsiye ederim.

Cihan Çiftel
12 Kasım, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Betül hacam çok iyi, yerine göre komik yerine göre disiplinli olabiliyor. Ders anlatımı gayet iyi eğlenerek öğreniyorum. Emekleri için teşekkür ederim. ♥️

Berra Bardakçı
24 Eylül, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Bende onun öğrencilerinden biriyim ve çok memnunum. Yeri geldiğinde disiplinli yeri geldiğinde komik ve eğlenceli aynı zaman da sıcak kanlı ve anlayışlı bir öğretmen. İşinde gayet başarılı bir öğretmen olduğunu düşünüyorum. Anlamadığım konuları sayesinde çok iyi anlıyorum. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Zehra Nur Yılmaz
24 Eylül, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berra T. hakkında görüşleri"

Berra öğretmenimizle yeni tanışmamıza rağmen aileden biri gibi oldu.Güleryüzlü,anlayışlı,sevecen bir insan.Kızım bu yıl Lgs sınavına girecek.Matematik dersi için yardımcı olmasını rica ettik ama Berra öğretmenimiz kızıma anlamadığı her ders için elinden gelen yardımı ediyor.Kendisine çok teşekkür ederiz:)

Ayşe Sulak
11 Eylül, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cemre Avcı .. hakkında görüşleri"

Merhaba, Cemre hanımdan 3. sınıf öğrencisi oğlumuz için ders almaktayız. Çocuklar ile iletişimi ve onlara karşı yaklaşımı çok güzel. Cemre hanım sayesinde oğlumuz sıkılmadan düzenli bir şekilde ingilizce çalışmak için motive olabildi. Pandeminin başladığı ilk günlerden beri hiç aksama olmadan derslerimize devam ediyoruz. Derslerde kullanılan materyaller ve kaynaklar başarılı. Çocuğunuz için hiç düşünmeden yardım alabileceğiniz değerli bir insan. Kendisine emekleri ve çabası için bir kez daha teşekkürler.

Yasemin Öztürk
06 Eylül, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Mehmet Han Ç. hakkında görüşleri"

Hocamızla bu yıl lgs sınavları öncesi tanıştık. Kısa zamanda Oğluma verdiği destekten ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Hakan ŞAFAK
23 Ağustos, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berfin E. hakkında görüşleri"

Kendisinden memnun kalmadık. Maalesef çocuğumuzun başarısına katkısı olmadı.

Pelin ekinci
15 Temmuz, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Furkan Eruçar .. hakkında görüşleri"

Furkan Hoca oğluma lineer cebir dersi verdi, hiç problem yaşamadık, güvenilir bir kişi, ders anlatma konusunda da gayet başarılı , oğlumun sınavı çok iyi geçti. Kendisine teşekkür ederiz. Rahatlıkla ders alabilirsiniz.

Mualla Bacakcı CEYHAN
30 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

Derslerden sonra ingilizce seviyemde gözle görülür bir biçimde gelişme oldu.Önceleri gramer ile aram çok kötüyken özel dersler ile birlikte ingilizce grameri gerçekten kavradım.Öğretmen-öğrenci ilişkisinin öğrenimi çok etkilediğini düşünüyorum.Bu yüzden İslam hocamı tavsiye ediyorum.

Berkay Yanık
09 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

İngilizceyi anlayabiliyordum ama konuşmada sıkıntı yaşıyordum. İslam hocamdan aldığım derslerden sonra kendime güvenim geldi, konuşmam ilerleyip gelişti. Dersi eğlenceli hale getirmekte, konuşulacak ilginç konu bulmakta üstüne yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 100/100

Zeynep Şirin
08 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İslam A. hakkında görüşleri"

Islam Hoca ile tanismadan once yds sorularini cozmekte zorlaniyordum, sayesinde yds sinavindan istedigim nete ulastim.Kendisi cok disiplinli, ayni zamanda guleryuzlu ve cok pozitif bir insan.Iletisim konusunda hic sikinti yasamayacaginiz ve rahatlikla guvenebileceginiz birisi.

Ceren Sahin
07 Haziran, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Betül T. hakkında görüşleri"

Betül Takataş, Hanımla kız kardeşim 9. sınıfa geçtiğinde tanıştık. Betül Hanım anlayışlı, öğrenci ile rahatlıkla iletişim kurabilen, içten, güvenilir bir insan kendisiyle tanıştığımız için mutluyuz gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Çağla Çayanoğlu
17 Mayıs, 2020