Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Yaklaşık 2 sene Ersin hocam oğlumun matematik derslerini verdi, öğretmenliğindeki başarısı dışında, efendiliği ve saygın duruşu ile oğluma yaşam koçluğuda yaptı, çok değerli bir hocamız gerçekten.

Özlem Şen
21 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Tyt ve dgs gibi alanlarda ders vermekte, ögenci profiline uygun ders metodları vardır.Ögrencinin ders konusunda ön yargısını yenmede yardımcı olur.Ögrencisiyle ders dışı zamanlarında iletişim kurarak çalışması hakkında bilgi alır.

Köksal
21 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Ben ersin hocadan ankarada iken ingilizce dersi almıştım çok memnun kaldım. Ama maalesef isyanbula taşınmak zorunda kaldı. Çok güzel ilerliyorduk. Istanbulda yaşayan arkadaşlar gönül rahatlığı ile ersin hocayı tercih edebilir. Pişman olacağınızı düşünmüyorum

Umut Tunçer
20 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

2012-2013 seneleri arasında Ersin hocadan matematik ve geometri konularında özel ders aldım, çok memnun kaldım. Hem ders aldığım dönemlerde okuldaki sınavlarımda hem de üniversiteye giriş sınavında aldığım özel dersin cok faydasını gördüm. Su an istanbul üniversitesi hukuk fakültesi 3. sınıfım ve buralara gelmemde Ersin hocanın büyük etkisi vardır. Ersin hoca geometri ve matematik konularında kendisini geliştirmiş ve çok sabırlı bir öğretmendir bu da onun verdiği derslerdeki verimliliğini artırmaktadır.

Dürdane babayeva
20 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen ABDULKERİM S. hakkında görüşleri"

Abdülkerim bey ile 2017 nin ekim ayından beri ilkokul 4 sınıfta okuyan oğluma özel ders aldırıyorum. Anlatım ve öğretim tekniklerini çok iyi bilen sadece anlatıp geçmeyen öğretene kadar azim ve sabırla ilgi gösteren değerli bir öğretmen I. dönem not ortalamamız 73 iken kerim bey in sayesinde II. dönem 93 oldu bu şekilde devam edeceğinede inanıyoruz inandıgımız ve güvendiğimiz kerim bey ile Allah nasip ederse oğlumu Üniversiteye girene kadar ders almasını istiyor ve kendilerini bırakmayı hiç düşünmüyoruz hatta 2. sınıfa giden diger oglum hakkında ki düşüncelerimide kesinleştirdim.4.sınıftan itibaren onunlada yine kerim bey kabul ederse devam edeceğiz. Herkese tavsiye ediyorum. Hocamıza teşekkür ediyoruz...

Ahmet BATI
16 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berke G. hakkında görüşleri"

7.SINIFA DEVAM EDECEK OLAN KIZIMA İNGİLİZCE VE MATEMATİK DERSİ ALDIK. HİÇ MEMNUN KALMADIK, DERSLER İÇİN YETERSİZ KONULARA HAKİM DEĞİL VE NE YAZIK Kİ FAZLADAN YAPTIĞIMIZ DERS ÜCRETİ DE CABASI. DERSLERE DEVAM ETMEDİĞİ GİBİ ÖDEME İADESİ KONUSUNDA DA KENDİSİNE ULAŞMAYA ÇALIŞMAMA RAĞMEN TELEFONLARIMA CEVAP VERMİYOR.

SONGÜL KARADENİZ
03 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berke G. hakkında görüşleri"

kızım için matematik dersi aldık ne yazıkki hic memnun kalmadık ders saatlerine belli bir duzen oturtamadı konuları ustun körü anlatıyor okul egitiminde farkı yok biz kızımızda bir adım ileri gidemedik tek düşündügü ders saati arttırıp para almak

imdat kurtoglu
03 Eylül, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İbrahim Yasin D. hakkında görüşleri"

Merhabalar sevgili İbrahim, hayatımıza girdiğin için teşekkürler. Oğluma örnek olduğun ve yol gösterdiğin için mutluyum, birlikte Matematik korkusunu yeneceğimize inanıyorum. Önemli olan oğlumun memnuniyeti idi. Ders günü huzurlu ve tekrarları kendi başına hiç bir uyarı yapmadan yapıyor ve seni örnek alacağı bir abi gibi görüyor. Pek duyguları belli etmese de anneler çocuklarını tanır. Yola devam, biz birlikte bunu başaracağız.

Münevver Eğriahmetoğlu
04 Ağustos, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Mualla A. hakkında görüşleri"

MUALLA AYDIN hocaya çok teşekkür ederim kızıma çözemediği sorularda, pratik yolları, soruları çözerek düşünme tarzını, ezbere yönelik değil de anlamaya yönelik çalışmalar yaptığı için çok teşekkür ederim.

KAMİLE AYAR
01 Ağustos, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ahmet B. hakkında görüşleri"

Merhabalar, biz 2 ay önce Ahmet öğretmenimizle tanıştık. 1.sınıf olan oğluma 3 dersten destek almak istedik. Ahmet öğretmenimizi oğlum çok sevdi ve öğretmenin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Bu bizi çok mutlu etti, derslerde olan boşluğunu Ahmet öğretmenimiz kısa sürede tespit etti ve o boşlukları tamamlamak için en güzel programı yaptı. Oğlum sıkılmadan ders yapmasını öğrendi, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N.GEYLAN
31 Temmuz, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cansu C. hakkında görüşleri"

Cansu öğretmenimiz güler yüzü ve tatlı dili ile öğrencilerimizin kalplerinde taht kuran biridir. Birçok özel ders tecrübesi ile öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Ve onlarla arkadaş olmayi ihmal etmiyor.

Fatih oğuz
30 Temmuz, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Melis A. hakkında görüşleri"

Beraber üniversite hazırlık döneminde ders işledik. Konu anlatımı ve tabiki ödevleri çok güzel ve faydalı. Kendisi ile beraber çok kısa bir sürede yüksek bir ivme yakaladım. Özel derse ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim canım hocamı. Hiç yorulmadan sıkılmadan tekrar tekrar anlatıyor. Kendisi çok iyi bir öğretmen, her şey için size teşekkür ederim.

Şevval Ağcakoca
26 Haziran, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen İlke K. hakkında görüşleri"

İlke hoca bir öğretmenden çok bir abla gibiydi bana. Ve neyi anlamadıysam hepsine yardımcı oldu. Asla kızıp bağıran bir öğretmen olmadı hiçbir zaman. Hatta bazen o kadar gülüp eğlendik ki öz ablam gibi hissettim. Umarım bana ders verdiği için mutludur. Ben çok mutluydum. O o kadar iyi ders anlatıyor ki bazen öyle kalıyordum. Bu soruyu nasıl bu kadar harika anlatıyor diye şaşırıp kalıyordum. Umarım bundan sonra ders vereceği öğrencileri de onu çok sever. Yani ben çok sevdim.

Efsun Güler
07 Haziran, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Anıl T. hakkında görüşleri"

Oğlum 6. sınıfta. Lisanslı yüzücü olduğu için çok yoğun antrenmanları oluyor. Bu seneye kadar evde çok çalışmadan sınıfta öğrendikleri ile idare edebiliyordu. Ama özellikle matematik dersinde ciddi bir not düşüşü olunca takıldığı bir takım yerler olduğunu ve bu eksikliği bir an önce tamamlamamız gerektiğini anladım. Anıl Bey tam bu noktada bize hızır gibi yetişti :) Tek bir derste nerelerde eksiği olduğunu görüp çok kolay anlaşılır bir şekilde öğretti. Taktik olarak okuldaki konulardan bir önde giderek okuldaki dersi anlayabilme kolaylığını arttırdı. Hafta içi yapılacak ödevler verdi. Hemen sonrasındaki sınavda notu 95 oldu ve 100 ile seneyi tamamladık. Benim için önemli olan nottan çok; oğlumun matematiği sevmesi oldu. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederiz. Haftada bir günlük ders ile çocuğumun matematiğe bakış açısını değiştirdi...

Deniz Bozkurt
05 Haziran, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Özlem B. hakkında görüşleri"

Liseye geçiş sınavı (LGS) için hocamızla 2 haftalık bir çalışma kampı düzenledik ve çok faydalı olur bizim için. Çok sabırlı anlayışlı ve öğretme odaklı.

Emine Çelik
02 Haziran, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Özlem B. hakkında görüşleri"

Oğlum 6. Sınıf öğrencisi. İkinci dönem özel ders veren öğretmen arayışında iken OgrencidenOzelDers.Com sayesinde Özlem öğretmen ile tanıştık. Matematik, Türkçe derslerinden aldığımız dersler sayesinde okulda başarası arttı. Geri dönüşler bizi çok mutlu etti. Güleryüzlü, öğrenci ile iyi iletişim kurabilen, öğretmenlik vasfını yakışır bir şekilde temsil eden, tanıştığımıza çok memnun olduğumuz değerli bir kişiliğe sahip. İlginiz alakanız için teşekkürler...

Özlem Uludüz Kerçek
01 Haziran, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Sibel A. hakkında görüşleri"

Yaklaşık bir ay önce tesadüf eseri internette araştırma yaparken buldum bu siteyi. Yedinci sınıftaki oğlum için yönlendirilen Sibel Hanım'dan çok memnun kaldık. Sibel Hanım bizim için öğretmen abla oldu. Kendisi öğrenme ve öğretmeye çok hevesli, hırslı, pırıl pırıl bir genç kızımız. Ona mesleğinde ve tüm hayatında başarılar dilerim.

NURCAN ÖZKANLI
28 Mayıs, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Furkan E. hakkında görüşleri"

Ebeveyn ile çocuk arasındaki beklentileri doğru sezen sabırlı bilgili Furkan abimiz ile fizik kimya biyoloji ve çokça matematik çalıştık. Emeğinden memnunuz çok faydası oldu.

Dilek Sultan Akal
28 Mayıs, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Rabia Cemre A. hakkında görüşleri"

Yaşın öğrenmekle ilgisi olmadığını farkettiğimden beri "ben de dil öğrenmek istiyorum" diye yola çıktım. Kurslar fayda etse de cemre hocadan aldığım dersin bana kattıkları paha biçilemez. İngilizcemin yetmediği anda tekrar cemre hocama döneceğimden şüphem yok.

Ahmet UTKU
27 Mayıs, 2018

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Rabia Cemre A. hakkında görüşleri"

İngilizceyi sevmeyen insanı ingilizce seven birisine dönüştürdü. Okuldaki eğitim ile özel ders tamamen farklı şeylermiş. Cemre hocam da hakkını verdi kesinlikle. Öğrenci ile arasında kurduğu o samimi bağ zaten sizi ingilizce ile olan bütün önyargılarınızı koparıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Kaan Yamaç
27 Mayıs, 2018