Referanslar

Projemiz Hakkında GörüşlerÖğrenciden Özel Ders projesi kapsamında Üniversiteli Öğretmenlerden destek alan bazı velilerimizin proje ile alakalı görüşleri

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Cemre Avcı .. hakkında görüşleri"

Söze nasıl başlasam bilmiyorum tek kelime ile mükemmel birisin.İngilizce dersinde bize çok faydalı olduğunuz için teşekkür ederiz(samimi,içten,sevecen)

Neslihan Ergök
21 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ersin Hakan O. hakkında görüşleri"

Ersin Bey kızımın lgs hazırlık aşamasında tanışmış olduğumuz ve çok çok memnun kaldığımız öğretmenimizdir . Gerek akademik olarak gerekse psikolojik destek olarak kızımın yanında olmasından kendimizi şanslı hissediyoruz . Çok teşekkür ediyoruz

Gülşah anlaş
14 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hatice Kübra K. hakkında görüşleri"

Matematiği yapamıyorum diyen kızıma çok şey kattı. Ona matematiği sevdirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum

Emine Ceylan
03 Mart, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Nurgüzel M. hakkında görüşleri"

Nur öğretmenim matematik ve ingilizcedeki notlarımın yükselmesini sağladı. Onunla uzun zamandır beraberiz ve ders anlatışından çok memnun kaldık. İngilizcem ve matematiğim çok düşüktü. Nur öğretmenimin gelişinden sonra 90 üzeri notlar almaya başladım. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır...

Miray Yıldız
15 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berkay G. hakkında görüşleri"

Berkay Bey, ilkokul 5. sınıfa giden oğlumuza matematik dersi veriyor. Kendisinin çocuklarla iletişimi çok iyi, çok saygılı ve dersi sıkmadan sevdirerek öğretiyor. Oğlum Berkay Bey anlattıktan sonra konuları daha iyi anladığını ve artık matematiği daha çok sevdiğini söylüyor.

Seyide Ersoy
11 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Meryem Ç. hakkında görüşleri"

Meryem hocaya çok teşekkür ederiz.kızımız için çok faydalı oldu. Anlatım şekli,öğrenciye yaklaşımı matematik ve fizik dersini yeniden sevdirdi.kesinlikle her öğrenciye tavsiye ederiz.

Tülin Şen
06 Şubat, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Selin K. hakkında görüşleri"

Selin iletişimi kuvvetli, konulara oldukça hakim, karşısındaki insanı sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğreten, kafamıza birşey takılınca her zaman ulaşabildiğimiz, güler yüzlü ve sabırlı bir öğretmen adayı. Gelecek nesilleri emanet edeceğimiz böyle öğretmenlerimizin olması bizi geleceğe dair daha çok umutlandırıyor, kendisine çok teşekkür ederim.

Dilşah Yürük
28 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Seda A. hakkında görüşleri"

Ogretmenimizden son derece memnun kaldik isini onemseyen deger veren biri verdigi emegin ve zamanin ogrenciden karsiligini basari olarak bekleyen kurallari olan bir ogretmen..

Betul karadeniz
17 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen HÜSEYİN B. hakkında görüşleri"

Oğlum Alp’in Hüseyin Ağabeyi ile yolları bu site sayesinde kesişti.Öğretmenimiz, ergenlik çağının henüz başındaki oğlum için öncelikle çok iyi niteliklere sahip bir rol-model.Üstelik çocuk,ergen psikolojisine meraklı,bu konuda kendini geliştiren bir yapıya sahip.Öğretmenimizin Dingin ve huzurlu yapısı oğluma da yansıyor açıkçası:)) En başta amacım oğlumun akademik anlamda başarısına katkı sağlanmasıydı ancak öğretmenimizden gitar dersi de talep ettik.(Orta-İleri seviye gitar bilgisi ve muhteşemdir sesi var) Alp hiç offfff demeden zevkle katılıyor derslere.Öğretmeniyle vakit geçirmekten çok keyif alıyor.Zaten öğretmenimiz de artık evimizin,ailemizin bir ferdi oldu.Kendisine şükranlarımı iletiyorum.Banu S.

BANU SOYALTIN
07 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Gizem B. hakkında görüşleri"

Gizem ablamız 2019-2020 öğretim yılı itibariyle oğluma matematik dersi vermeye başladı. Sıkmadan ve eğlenerek ders çalışıyorlar. Matematiği sevmiyorum diyen oğlum artık bu dersten keyif alıyor. Gizem hanım daha çok öğretmen gibi değilde abla gibi oldu oğlum icin. Çocuklara çok kolay ulaşabiliyor ve işinde çok başarılı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatma Altuntaş
03 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hande B. hakkında görüşleri"

Kızım 4.sınıf öğrencisi.Hande Hanım matematik dersi için kızıma yardımcı oluyor.Biz çok faydasını görüyoruz.Destegi büyüktür.Ayni zamanda cana yakın ve çok samimidir.Handecim sana buradanda teşekkür etmek istedim.

Pınar kahve
03 Ocak, 2020

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Halime K. hakkında görüşleri"

Halime Hoca çok iyi niyetli, dürüst ,ilgili öğrencinin ders saatini dolu dolu geçiren, sakin anlatımı ve ılımlı yaklaşımı ile matematiği güzelleştiren yardımı ve öğrenciyi seven bir öğretmen, başarılarının devamını dilerim.

Fatma Yöntem
26 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hilal Y. hakkında görüşleri"

Sevgili öğretmenimiz 7. Sınıfta okuyan oğluma matematik dersinde destek oluyor. Gerek güler yüzü gerek bilgi birikimi ile başarısını attıracağına inanıyoruz.

Seval Dogru
26 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Hilal Y. hakkında görüşleri"

Biz çok memnun kaldım. Oğlum öğretmenini çok sevdi. Haftasonunun gelmesini iple çekiyoruz. İlk dersimiz olduğu için çok fazla bişey söyleyemem ama öğrenci ile ilgili çok ayrıntı bilgi veriyor. Bu durum benim çok hoşuma gitti. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Özlem ÖZ
25 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Berfin K. hakkında görüşleri"

Berfin köseliden çocuklarım özel ders alıyor ve öğretmenlerinden çok memnunlar

Vedat salttürk
24 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Furkan Eruçar .. hakkında görüşleri"

Dersleri hem sevdiriyor hem öğretiyor Beyefendiliği Saygısı Sevecenliği Derslere zamanında gelmesi cabası. Hiç tereddüt etmeden çocuğunuza ders aldırtabilirsiniz.

Hakan Özek
23 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Ümit Y. hakkında görüşleri"

Ümit Hoca'yı aldığım bağlama derslerinden tanımaktayım ve ÖğrencidenÖzelDers ile tanışmasına vesile oldum. Bilgi ve becerisini müzik gibi bir alanda genç dimağlarla paylaşacak olması mutluluk verici. Umarım hocamız öğrencilerine bir an önce kavuşur ve uzun soluklu dersleri olur.

Hünkar Genç
22 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Kaan E. hakkında görüşleri"

Kaan hoca cok saygili bir hoca. Ders vermekte oldugi kardesim ile iletisiminin gayet guclu oldugunu goruyorum. Iletisim kurma ve konu anlatimlarinda oldukca becerikli. Ders anlatimi gayet acik ve akici.

Feride Kurt
21 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Damla U. hakkında görüşleri"

Damla Öğretmen ile bu dönem derse başlayan oğlum'un çok yol katettiğini görmek beni çok mutlu ediyor.Sadece öğretim değil,çok iyi motice eden,saygılı ve donanımlı genç öğretmen Damla hanım'a çok teşekkür ederim.Bilge Kalem'in değerli hocası Mehmet bey iki çocuğumuda yetiştirirken gerek kendisi ,ekibi ve sevgili Nurhan hanım hep yardımcı oldular.Saygı ve teşeklürlerimi iletirim.

Alev Uslu
17 Aralık, 2019

" Velimizin Üniversiteli Öğretmen Burak Erol E. hakkında görüşleri"

Burak Öğretmenimiz, oğullarıma ağırlıklı olarak İngilizce ödevlerini yapma konusunda destek veriyor. İlgisi ve yaklaşımıyla, çocuklarım için öğretmenden ziyade abi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Onu çok seviyor ve geleceği günleri keyifle bekliyorlar. Kısa sürede bu bağı kurmuş olmaları bizi de çok mutlu ediyor. Derslerimizin aynı keyif ve verimle devam etmesini diliyor, doğru ve yerinde yönlendirmesi için de öğrenciden özel ders e çok teşekkür ediyorum.

Pelin Aral
16 Aralık, 2019