FİYATLANDIRMA GENEL BİLGİLER

Projemizin amacı; bütçeniz ne kadar olursa olsun öğrencinize özel ders verebilecek üniversiteli öğretmenlerle siz değerli velilerimizi  buluşturmaktır. Sitemizde üniversiteli öğretmenler seansı 15TL - 150TL arasında ücretle ders vermektedirler. Her öğretmen kendi ders ücretini kendisi ayarlamaktadır. 

Uygun fiyatla özel ders almak için yaşadığınız bölgeye yakın ikamet eden ve kriterlerinize uygun üniversiteli öğretmenlerden ders talep etmeniz yeterli olacaktır. 

Öğrenciniz için site yönetiminin belgelerini aldığı ve yüz yüze görüştüğü referanslı statüsüne sahip bir üniversiteli öğretmenden de özel ders aldırabilirsiniz. Referanslı öğretmenlerin büyük çoğunluğu tavsiye edilen 80dk / 90TL ücretle özel ders vermektedirler. Ödemeler her ders sonrası öğretmenlere yapılmaktadır. 

Hem kendi öğrencileriniz hem de tanıdıklarınız için OgrencidenOzelDers.Com uygun fiyata özel ders imkanı sunmaktadır. Sitemizdeki öğretmenlerden ders alarak hem öğrenciniz için ihtiyacı olan desteği uygun fiyata almış olacaksınız hem de üniversitede okuyan bir öğrenciye cep harçlığı kazandırmış olacaksınız.