Ece B. Öğrenci Evinde Özel Ders verebiliyor.

Öğretmen ProfiliÖğretmen Profil Bilgileri

 Ece B.
Matematik
LİSANS ÖĞRENCİSİYİM

Bayan, 32 Yaşında

  • İstanbul , Merkez
  • Profil Ziyaret Sayısı : 3 (Aylık)
  • Son Aktivite : 7y

Online Verdiği DerslerDersler, Süreleri ve Ücretleri

Verdiği herhangi bir ders bulunmamaktadır.

Öğrenci Evinde Verdiği DerslerDersler, Süreleri ve Ücretleri

SEVİYE DERS DERS SÜRESİ DERS ÜCRETİ
İlköğretim (Okula Takviye) Matematik 40 DK 35 TL
Lise (Okula Takviye) Geometri 40 DK 35 TL

Kişisel BilgilerÖğretmen Kişisel Bilgiler

Ortaokul- Lise ve üniversite düzeyinde matematik ve geometri dersi verebilirim, özellikle geometride oldukça iyi sayılırım. Bunun haricinde yine ortaokul lise ve üniversite düzeyi İngilizce dersi verebilirim, SBS ve ÖSSye hazırlık
Üniversitede okuyorum ve hiç bir gelirim yok,başvurduğum part time başka işler ise okulumla paralel gidebilecek işler değil, bu yüzden ders verip kazandığım para ile ailemin yükünü hafifletmek ve yavaş yavaş kendi gelirimi oluşturmak istiyorum.
Kuzey Güney, Kayıp Şehir
Müzisyen
Lisede matematik hocam Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinin değerli ve bana göre alanında duayen hocası Şule Topal idi, bana matematiğin ne olduğunu o öğretti diyebilirim ve öğretmenin aslında zorluğunun yanısıra ne kadar keyifli,keyif alınabilecek bir şey olduğunu da onunla öğrendim.Hocamın bana kattığı çok şey vardır. Bunun yanısıra eski MEF dersanesinin değerli hocaları ile matematik ve geometrimi geliştirme fırsatım oldu,Üniversitede ise Türkiyenin önemli matematikçilerinden profesör doktor rahmetli Cemal Koç, profesör doktor İsmail Güloğlundan matematik 1-2 ve 3 derslerini aldım, özellikle lise sonda mat 2 den sıkıntı çeken öğrencilere ciddi faydam dokunacağına inanıyorum. Elektronik ve Haberleşme derslerimde de bol bol matematik ile haşır neşirim ve bilgilerim bu yüzden devamlı güncel kalıyor.
Fenerbahçe

Ders Verdiği YerlerÖğretmenin Ders Verdiği İl, İlçe ve Semtler

İL İLÇE SEMT
İstanbul Kadıköy Caferağa

Yorumlar

  1. Henüz herhangi bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun !

Yorum Yap

Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz *