Ahmet B. Öğrenci Evinde Özel Ders verebiliyor.

Öğretmen ProfiliÖğretmen Profil Bilgileri

Ahmet B.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Psikoloji(İngilizce)(%50 Burslu)
DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM

Bay, 27 Yaşında

 • YURTDIŞI , Sancaktepe
 • Profil Ziyaret Sayısı : 77 (Aylık)
 • Son Aktivite : 8a
 • Tecrübeli Öğretmen (?)
 • Gönüllü Öğretmen (?)
 • Ders Bekliyor

Online Verdiği DerslerDersler, Süreleri ve Ücretleri

Verdiği herhangi bir ders bulunmamaktadır.

Öğrenci Evinde Verdiği DerslerDersler, Süreleri ve Ücretleri

SEVİYE DERS DERS SÜRESİ DERS ÜCRETİ
Okul Öncesi İngilizce 40 DK 50 TL
Okul Öncesi İngilizce Konuşma 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) İngilizce 40 DK 50 TL
Lise (Okula Takviye) İngilizce 40 DK 50 TL
Yetişkinler İçin Yabancı Dil İngilizce 40 DK 50 TL
Yetişkinler İçin Yabancı Dil İngilizce Konuşma 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Türkçe 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Sosyal Bilgiler 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Matematik 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Fen ve Teknoloji 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) Hayat Bilgisi 40 DK 50 TL
İlköğretim (Okula Takviye) İspanyolca 40 DK 50 TL

Kişisel BilgilerÖğretmen Kişisel Bilgiler

2013 yılında lisans eğitimime başlamamla özel ders vermeye başladım. Şuan yurt dışında eğitim dili ingilizce olarak Almanya'da Nörobilim(Neuroscience) yüksek lisansı yapmaktayım ve şuan farmakoloji ve toksikoloji üzerine tez dönemimdeyim.

Bu yıl 7. yılım ve ilkokul öğrencilerine tüm derslerde yardımcı olmaktayım. Ayrıca öğrencilerle pedagoglarının verdiği çalışmaları yaparak gelişimlerinin daha hızlı olmasına yardımcı olmaktayım. Öğrencilerin gerekli ödev takiplerini yapmaktayım. Ayrıca öğrencilerin derslerde bilhassa matematikte takıldıkları noktaları çok eğlenceli ve seviyelerine uygun bir şekilde anlatarak ve gerçek hayatta nerede kullanacaklarınında farkına vararak eğlenceli bir şekilde dersi öğrenmelerini sağlıyorum.

Yetişkinlerle ingilizce dil bilgisi ve konuşma dersleri yapmaktayım. 

İngilizceme ek olarak orta seviyede ispanyolca ve başlangıç seviyesinde fransızca biliyorum.

TOEFL IBT Sertifikam bulunmakta.

AĞUSTOS 2019'DAN BERİ ONLINE OLARAK SKYPE ÜZERİNDEN İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. Bilhassa sağlımızın önemli olduğu bu günlerde online eğitim tecrübesi olan bir öğretmen olarak öğrencilerime yardımcı olabilirim.

Lisans eğitimimle başladığım ve hali hazırda yüksek lisans eğitim sürecimde maddi giderlerimi karşılamak adına öğretmenlik yapmaktayım.

Keman çalmak, yürüyüş yapmak
YEDİTEPE ÜNV. Psikoloji Bölüm Başkanı. Yard. Doç. Dr. Alev Yalçınkaya.
Takım Tutmuyorum
İstanbul

Ders Verdiği YerlerÖğretmenin Ders Verdiği İl, İlçe ve Semtler

İL İLÇE SEMT
İstanbul Üsküdar Acıbadem
İstanbul Üsküdar Altunizade
İstanbul Üsküdar Beylerbeyi
İstanbul Üsküdar Çengelköy
İstanbul Üsküdar Kuzguncuk
İstanbul Üsküdar Selimiye
İstanbul Üsküdar Ünalan
İstanbul Kadıköy Bostancı
İstanbul Kadıköy Göztepe
İstanbul Kadıköy Caddebostan
İstanbul Kadıköy Caferağa
İstanbul Kadıköy Eğitim
İstanbul Kadıköy Erenköy
İstanbul Kadıköy Fenerbahçe
İstanbul Kadıköy Feneryolu
İstanbul Kadıköy Koşuyolu
İstanbul Kadıköy Kozyatağı
İstanbul Kadıköy Merdivenköy
İstanbul Kadıköy Ondokuzmayıs
İstanbul Kadıköy Osmanağa
İstanbul Kadıköy Rasimpaşa
İstanbul Kadıköy Sahrayıcedid
İstanbul Kadıköy Suadiye
İstanbul Kartal Atalar
İstanbul Kartal Esentepe
İstanbul Kartal Soğanlık
İstanbul Kartal Yakacık
İstanbul Kartal Kartal
İstanbul Ataşehir Kayışdağı
İstanbul Ataşehir İçerenköy
İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy
İstanbul Ataşehir Yenisahra
İstanbul Ataşehir Ataşehir
İstanbul Maltepe Aydınevler
İstanbul Maltepe Büyükbakkalköy
İstanbul Maltepe Cevizli
İstanbul Maltepe Feyzullah
İstanbul Maltepe İdealtepe
İstanbul Maltepe Küçükyalı
İstanbul Maltepe Yalı
İstanbul Maltepe Zümrütevler

Yorumlar

 1. S. ÇORUH/ 9. Sınıf Öğrenci Velisi
  2016-08-12 12:49:30
  Sizden almış olduğumuz İngilizce dersi hizmetinizden, öğretmenimiz Ahmet Bıçakcı'dan ve yaklaşımız dan memnun kaldık. Okul bitene kadar derslere devam etmeyi düşünüyoruz. Ayrıca kurum olarak sizinle kurduğumuz iletişim, en pati gücünüz ve öğrencimin tüm özel ve tüzel ders çalışma detaylarına hakim olmanız sebebiyle ekonomik şartlarımız elvermesi halinde tabi ki yine sizle çalışmaya devam edeceğiz. İlginize teşekkür ederim.
 2. N. TUNÇ / 6. Yaşında - Ana Okulu Öğrenci Velisi
  2016-08-12 13:11:16
  Kızım yabancı dile eğilimi ve ilgilisi çok fazlaydı. Bunu desteklemek için daha öncesinde bir kaç kez niyet etmemize rağmen kızım özel ders istememişti. Tesadüfen sitenizi buldum ve aradım. Kızımı zor ikna ederek talebimize uygun olarak Ahmet Bıçakcı ile çalışmaya başladık. Haftada 2 gün şeklinde derslerimize devam ediyoruz. Başladığı günden bu yana kızım ders gününü iple çekiyor. Ahmet Öğretmenim ne zaman gelecek diyor. Eğer öğretmenin gelemezse başka öğretmenle çalışmak ister misin cümlesini bile duymak istemiyor. Evimize güvenle gelip gitmesinden memnunuz. Kızımla, bizimle uyumu çok iyi. Annem, 2 oğlumuz diyor. Kurumunuza ve Ahmet Öğretmenimize teşekkür ederim.
 3. H. POTUK / 7. Sınıf Öğrenci Velisi
  2016-08-12 14:52:33
  Oğlumun İngilizce eksiklerini tamamlamak, okuduğu okulla eşdeğer gitmesini sağlamak için bir arayış içindeydim. Kurumunuz aracılığıyla Ahmet Bıçakcı öğretmenimizle çalışmaya başladığımızda oğlum isteksizdi. İlerleyen sürede öğretmenimiz gayretleri ile oğlumla iletişim bağını kurdu. Oğlum, Ahmet öğretmenimden ben hem İngilizce' yi öğreniyorum hemde çok zengin genel kültür bilgisiyle merak ettiğim, ilgimi çeken konularda rahatlıkla konuşabiliyorum ve bilgi alıyorum, dedi. Ahmet Öğretmenimiz bu yönüyle oğlumun dikkatini çekmeyi başardı. İngilizce derslerinde de oğlumla beraber ilerleme kaydetti. Teşekkür ederim.
 4. Ş. AKIN / 5. Sınıf Öğrenci Velisi
  2016-08-12 15:01:41
  İngilizce eğitim alan bir okulda oğlumuz okumakta. Anne ve baba olarak bizde İngilizce biliyoruz fakat oğlumuza biz değilde kendine daha yakın hissedebileceği, İngilizcesi iyi olan bir abi ile çalışmasını istedik. Ahmet Bıçakçı'yla yaptığımız çalışmada şu an çok memnunuz. Umduğumuzdan daha da iyi olduğunu iletebilirim. Oğlumla uyumları önemli. Memnuniyetimize bağlı olarak devam edeceğiz. Teşekkür ederim.
 5. Ş. GÜZEL / 8. Sınıf Öğrenci Velisi
  2016-08-18 20:01:02
  İlk önceleri evimize güven noktasında bay biri değilde bayan birini gelsin diye düşünmüştük. Bize yakın olması ve öneriniz üzere Ahmet Bıçakcı ile çalışmaya başladık. Güven konusunda ki tüm kaygılarımız geçti. Öğretmenimizle aramızda güven oluştu ve kızımla yaptığı çalışmalardan çok memnunuz. Genel kültür, bilgi birikimi ve kendini geliştirmiş olması bizde hayranlık uyandırdı. Kızımında o şekilde kendini geliştirmiş olması isterim. Hocamızın desteğini bekliyoruz, derslere memnuniyetle devam ediyoruz. Kızın ders çalışma alışkanlıklarını geliştirmesi noktasında bilgilendirmeleri olumlu olacağına inanıyorum. Takibinize ve ilginize kurum olarak teşekkür ederiz.
 6. HÜLYA ÇİDAM
  2017-12-19 15:47:35
  Merhaba, ilk 3 ders tamamlandı. Ahmet Bey Damla ile güzel bir iletişim kurdu ve bu durum Damla'nın öğrenme isteğinde fazlasıyla gelişme gösterdi. Damla Ahmet Bey ile ders çalışmayı sevdiğini ve özellikle ayağa kalkıp farklı örnekler bularak ona anlattığı için mutlu olduğunu söyledi. Ahmet Bey soru çözümünde konuyu da anlattığı için Damla'da öğrenme süreci oluştu ve beklentiler keyifli bir iletişim ile karşılandı. Ahmet Bey'e yardımları için çok teşekkür ediyoruz.
 7. Hülya Çidam
  2018-04-04 13:52:26
  Yerinde duramayan kıpır kıpır 10 yaşındaki Damla kızıma aylarca ders anlatmayı başaran Ahmet Öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz. Ahmet Bey kızımın bilgi gelişimi yanında kendisine ödev yapma becerisini de kazandırdı. Ve çok mutlu olduğumuz diğer bir konu da Ahmet Beyin teşvik ve telkinleriyle kızım kitap okuma alışkanlığı edindi. Bahar programları derslerimizi sekteye uğratsa da biz yine Eylül ayında Ahmet Beyi 6.sınıf zorluklarını alması için Damla'mın yanında görmek istiyoruz. Ahmet Beyin Damla'ma kazandırdığı özgüveni açıkçası anne baba olarak biz yapamamıştık. İşin en ilginç yanı da ben aylarca kulaktan kulağa öğrenci öğretmen aradım bulamayınca istemeyerek internete yöneldim. Nurcan Hanım'ın yardımlarıyla öğretmenimize ulaşabildik. İnternet iletişiminden bu derece çekinen ben Damla'm için beklentilerimizin çok çok üzerinde kazanımlar edindik. Bir anne olarak çoğu zaman benim gösteremediğim sabrı Ahmet Bey büyük bir başarıyla gösterdi. Ahmet Beye ailemize kattığı mutluluk ve başarılar için çok çok teşekkür ediyoruz. Kendisini çok seven anneannemizin de ayrıca selamlarını iletmek istiyorum. Kurum yöneticisi Nurcan Hanımın sürekli desteği ve emeği için de çok çok teşekkür ediyoruz. Damla kızımın 6.sınıf macerasında yeniden görüşmek dileğiyle. Hülya Çidam _ hep zıplayan 10 yaşındaki cıvıl cıvıl Damla'nın annesi
 8. N.GEYLAN
  2018-07-31 13:41:06
  Merhabalar, biz 2 ay önce Ahmet öğretmenimizle tanıştık. 1.sınıf olan oğluma 3 dersten destek almak istedik. Ahmet öğretmenimizi oğlum çok sevdi ve öğretmenin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Bu bizi çok mutlu etti, derslerde olan boşluğunu Ahmet öğretmenimiz kısa sürede tespit etti ve o boşlukları tamamlamak için en güzel programı yaptı. Oğlum sıkılmadan ders yapmasını öğrendi, kendisine çok teşekkür ediyoruz.
 9. Buket Bulama
  2019-09-06 14:12:07
  Kızımız 6. Sınıf öğrencisi ve Öğretmenimiz Ahmet beyden çok memnun kaldık. Çocuk ile iletişimi, ders verme konusundaki başarısı ve tekniği çok iyi. 3 haftada kızımıza katmış olduğu İngilizce bilgiler ve genel kültürü için kendisine teşekkür ederiz.

Yorum Yap

Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz *