Öğretmen Üyelik Sözleşmesi

OgrencidenOzelDers.Com üniversitede okuyan öğrencilerin ve yeni mezunların uygun fiyata özel ders verdikleri ücretsiz bir ilan platformudur. Siteye profil bırakan ve öğrencisine ders aldırmak isteyen ailelerin kendilerine ulaşmasını isteyen üniversiteliler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. OgrencidenOzelDers.Com aşağıdaki maddelerde "Site" olarak kullanılacaktır.

1) Profilimde paylaştığım bilgiler kendime aittir ve zaman içerisinde değişiklik olması durumunda güncel bilgileri ders vereceğim öğrencilerin velileri ile paylaşacağım.

2) Site kullanım şartlarında ilerleyen zamanlarda yapılacak değişiklikleri şimdiden kabul ediyorum. 

3) OgrencidenOzelDers.Com üzerinden tanıtım ve ders talebi bilgilendirme gibi sms ve emaillerin tarafıma gönderilmesini kabul ediyorum. ( SMS ve email almak istemiyorsanız lütfen iletişim bölümünden mesaj atınız. ) 

4) Site üzerinde oluşturduğum profilimin herkese açık olmasından ve google gibi arama motorları üzerinden gerek isim gerekse farklı kriterlerde yapılacak olan aramalarda ismimin ve profil bilgilerimin gösterilmesini kabul ediyorum. 

5) Ders talebi almam durumunda kendi güvenliğimi kendim sağlayacağımı ve sadece güvenli bulduğum ders taleplerine gideceğimi kabul ediyor ve karşılaşabileceğim herhengi bir sorun olursa bundan dolayı OgrencidenOzelDers.Com projesinin sorumlu olmadığını beyan ediyorum. 

6) Verdiğim derslerden elde ettiğim cep harçlığının olası vergisel boyutuyla muhatabın kendim olduğunu kabul ediyorum.

7) Bağımsız ve Dopingli profiller ders talebi almaları durumunda ders talebi aldıklarına dair bir sms gönderilir ve Üniversiteli Öğretmen uygun olması durumunda sms'te gönderilen linke tıklayarak talebin detaylarını Öğretmen Paneline giriş yaparak görüntüleyebilir. Ders talebi almış bir üniversiteli talep eden kişi ile direk iletişime geçebilir ve bütün detayları görüşebilir. Bu hizmet ücretsiz olup derse başlamanız durumunda aileye ve öğrenciye karşı kendiniz sorumlu olurusunuz. OgrencidenOzelDers.Com bağımsız profillerin yaptığı dersler ile alakalı hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

8) Birden fazla profilden özel ders talebinde bulunulursa öncelik dopingli profillere verilir. Dopingli profil yoksa sonraki öncelik Referanslı Öğretmenlere verilir. Referanslı öğretmenlerle mevcut talep karşılanamazsa talep Bağımsız profillere yönlendirilir.