NASIL TALEP ALABİLİRİM ?

Öncelikli olarak paylaşmamız gerekir ki; özel ders insanların günlük yeme - içme ihtiyacları gibi bir ihtiyaç değil. Türkiye toplumu içerisinde lüks sayılabilecek bir ihtiyaç olarak algılanmakta ve bilinmekte. Dolayısıyla insanlar ihtiyaç olduğunda en son aşamada "özel ders" almayı düşünüyorlar. Genellikle ilk olarak dershane ve etüt merkezi deneniyor, olmazsa özel ders tercih ediliyor. Bazı bilinçli aileler düzenli olarak özel ders almayı tercih ediyorlar. Biz OgrencidenOzelDers.Com olarak ilk başta düşük ücretle özel ders arayan velileri hedefledik ama zamanla gördük ki bilinçli veliler kendi öğrencilerine rol model olabilecek hem de derslerine destek olacak Üniversiteli arıyorlar. Yani OgrencidenOzelDers.Com 'u tercih eden kitle daha çok bilinçli bir veli kitlesi.

Veliler ders talep ederken nelere dikkat ediyorlar?

İlk madde; profilinizde resim yoksa ders talebi almayı unutun. Profilinizde mutlaka sizi net olarak tanımlayan bir resim olmalı. Veliler profilinize girince bu resimleri inceleyerek talepte bulunurlar. Hatta öğrenci öğretmeni beğenir, veli ders talep eder.

Ders verebileceğiniz yerleri detaylıca araştırıp profilinize eklemelisiniz. Ders yeri girmezseniz profiliniz aramalarda çıkmaz, ders talebi alamazsınız. Gidemeyeceğiniz yerleri eklerseniz ders talebi aldığınızda zor tercih yapmak zorunda kalırsınız. Uzak yerlere gitmek sizi çok zorlayabilir.

Verebileceğiniz dersleri profilinize eklerken dikkatli olmalısınız. Verebileceğiniz ve bilgi sahibi olduğunuz dersleri eklemenizi tavsiye ediyoruz. Ders eklerken seviye ve ücretlere dikkat etmek lazım. Ders ücretlerini yüksek yazarsanız veliler sizden ders talebinde bulunmayabilir. Velilerin büyük çoğunluğu uygun ücretle ders alacağını düşünerek OgrencidenOzelDers.Com 'u tercih ediyorlar.

Profilinize bütün bilgilerinizi girmeniz sizin için bir avantaj oluşturur. Hem veliler sizinle alakalı daha fazla bilgi sahibi olurlar hem de bilgileriniz tam olunca site içi aramalarda üst sıralarda çıkarsınız.