NASIL ÖZEL DERS VEREBİLİRİM?

1- OgrencidenOzelDers.Com tüm Türkiye'de üniversite okuyan ve kendi yaşadığı bölgede özel ders vermek isteyen bütün üniversitelilere açık bir ilan platformudur. 

2- Ders almak isteyen ailelerin güvenirliğine dair OgrencidenOzelDers.Com garanti vermez. Ders almak isteyen ailelerin ve öğrencilerin güvenirliliği ders verecek üniversitelilerin şahsi değerlendirmelerine bırakılmıştır. 

3- Sitemizde 3 farklı üniversiteli profili vardır: 
a) Ücretli Profil: Siteye üyelik ücreti ödeyerek profilini oluşturan ve ders taleplerini bireysel olarak değerlendirip özel ders veren üniversiteli öğretmenlerdir. Ücretli üyelere ders talebi geldiğinde ücretsiz olarak SMS ile yönlendirme yapılır. Profilinde iletişim bilgisi paylaşılmaz. 

b) Dopingli Profil: Sitemizde ücretli profile sahip olan ve "İletişim Bilgilerim Gözüksün" , "Aramalarda Üst Sıralarda Çıkmak İstiyorum" , "Anasayfada Ders Kategorisinde Çıkmak İstiyorum" dopinglerini alan üniversiteli öğretmenlerdir. Dopingli profillere, gelen ders talepleri öncelikli olarak iletilir, profilleri her platformda en ön planda çıkar ve veliler iletişim bilgilerini görerek direk kendileriyle iletişime geçebilirler.

c) Referanslı ve Onaylı Profil: Site yönetimine üniversitedeki bir akademisyen hocasının referansıyla başvuran ve OgrencidenOzelDers.Com yönetimi tarafından yüz yüze görüşme yapılarak onaylanan üniversiteli profileridir. Bu profiller site yönetiminin güvenli bulduğu (hiçbir ders talebi %100 güvenli değildir, ders verecek üye kendi güvenliğini sağlamakla hükümlüdür) ders taleplerine yönlendirilir. Referanslı Öğretmenlik İstanbul, Ankara ve İzmir için geçerlidir. 

Ücretli ve Dopingli profiller ders talebi almaları durumunda geliştirdiğimiz yazlım sayesinde ders talebi aldıklarına dair bir sms gönderilir ve üniversiteli öğretmen uygun olması durumunda sms'te gönderilen linke tıklayarak talebin detaylarını Öğretmen Paneline giriş yaparak görüntüleyebilir. Ders talebi almış bir üniversiteli talep eden kişi ile direk iletişime geçebilir ve bütün detayları görüşebilir. Bu hizmet ücretsiz olup derse başlamanız durumunda aileye ve öğrenciye karşı kendiniz sorumlu olurusunuz. OgrencidenOzelDers.Com ücretli profillerin yaptığı dersler ile alakalı hiçbir sorumluluğu kabul etmez. 

Birden fazla profilden özel ders talebinde bulunulursa öncelik dopingli profillere verilir. Dopingli profil yoksa sonraki öncelik Referanslı Öğretmenlere verilir. Referanslı öğretmenlerle mevcut talep karşılanamazsa talep izin alınarak - DERS TALEPLERİ - kısmında listelenir.