NASIL ÖZEL DERS VEREBİLİRİM?

Nasıl Özel Ders Verebilirim?

1- OgrencidenOzelDers.Com tüm Türkiye'de üniversite okuyan ve kendi yaşadığı bölgede özel ders vermek isteyen bütün üniversitelilere açık bir ilan platformudur.

2- Ders almak isteyen ailelerin güvenirliğine dair OgrencidenOzelDers.Com garanti vermez. Ders almak isteyen ailelerin ve öğrencilerin güvenirliliği ders verecek üniversitelilerin şahsi değerlendirmelerine bırakılmıştır.

3- Sitemizde 3 farklı üniversiteli profili vardır:

a) Ücretli Profil: Siteye üyelik ücreti ödeyerek profilini oluşturan ve ders taleplerini bireysel olarak değerlendirip özel ders veren üniversiteli öğretmenlerdir. Ücretli üyelere ders talebi geldiğinde ücretsiz olarak SMS ile yönlendirme yapılır. Profilinde iletişim bilgisi paylaşılmaz.

b-) Ücretsiz profil: Siteye ücretsiz üye olunabilir. Kullanıcılara gelen ilk talepte iletişim bilgileri kapalı tutularak talep iletilir. Ücretli üyeliğe geçmeleri durumunda talep bilgilerinin tamamı öğretmene iletilir.

c) Dopingli Profil: Sitemizde ücretli profile sahip olan ve "İletişim Bilgilerim Gözüksün" , "Aramalarda Üst Sıralarda Çıkmak İstiyorum" , "Anasayfada Ders Kategorisinde Çıkmak İstiyorum" dopinglerini alan üniversiteli öğretmenlerdir. Dopingli profillere, gelen ders talepleri öncelikli olarak iletilir, profilleri her platformda en ön planda çıkar ve veliler iletişim bilgilerini görerek direk kendileriyle iletişime geçebilirler. <
/br>Ücretli ve Dopingli profiller ders talebi almaları durumunda geliştirdiğimiz yazılım sayesinde ders talebi aldıklarına dair bir sms gönderilir ve üniversiteli öğretmen uygun olması durumunda sms'te gönderilen linke tıklayarak talebin detaylarını Öğretmen Paneline giriş yaparak görüntüleyebilir. Ders talebi almış bir üniversiteli talep eden kişi ile direk iletişime geçebilir ve bütün detayları görüşebilir. Bu hizmet ücretsiz olup derse başlamanız durumunda aileye ve öğrenciye karşı kendiniz sorumlu olurusunuz. OgrencidenOzelDers.Com ücretli profillerin yaptığı dersler ile alakalı hiçbir sorumluluğu kabul etmez.