NASIL ÖZEL DERS TALEP EDEBİLİRİM?

1- OgrencidenOzelDers.Com özel ders vermek isteyen üniversite öğrencilerinin profillerini oluşturdukları ve ders talep aldıkları bir özel ders ilan platformudur. 

2- OgrencidenOzelDers.Com üzerinden üye olmadan ücretsiz bir şekilde öğretmen araması yaparak talebinize uygun ve yaşadığınız bölgeye yakın üniversiteli öğretmen bulabilirsiniz. 

3- Sitemizde profili bulunan öğretmenlerin (referanslı öğretmenler hariç) güvenlik kontrolleri ve üniversite ögrencisi olup olmadıkları kontrol edilmemektedir. Ders vermek isteyen üniversitelilerin paylaştıkları bilgiler ders almak isteyenler tarafından teyit edilmesi tavsiye edilir. 

4- Sitemizde standart bir ücretlendirme uygulanmamaktadır. Her öğretmen (REFERANSLI Öğretmenler hariç) kendi ders ücretini kendisi belirlemektedir. 

5- OgrencidenOzelDers.Com üzerinden üniversiteli öğretmenlere ulaşmak için her öğretmenin profilinde bulunan ders talep kısmından talep oluşturmanız gerekmektedir. Öğretmenlerin iletişim bilgileri 3. şahıslarla paylaşılmaz. 

6- Ders talebinde bulunduğunuz öğretmen talebiniz için uygunsa paylaştığınız iletişim bilgilerinizi kullanarak sizinle irtibata geçer. Talep ettiğiniz öğretmen sizinle iletişime geçmediyse ya talebinizi ciddi bulmamıştır ya da ders için uygun değildir. 

7- Ders taleplerini öğretmenlere yönlendirmeyi geliştirilen yazılım algoritmasına uygun şekilde OgrencidenOzelDers.Com admini yapar. ( Ders talepleri kontrol edildikten sonra öğretmenlere iletilir.) Ciddi bulunmayan ders talepleri yönlendirme yapılmadan silinir. 

8- OgrencidenOzelDers.Com , sitede bulunan üniversiteli öğretmenlerle yapacağınız derslerin verimliliği ve öğretmenlerin güvenirliği ile alakalı garanti vermez. Sadece referanslı statüsünde olan üniversiteliler ile alakalı referanslı üniversitelilerin ibraz ettikleri belgelerin gerçekliği ile alakalı teminat verilir.