NASIL ÖZEL DERS TALEP EDEBİLİRİM?

1- OgrencidenOzelDers.Com özel ders vermek isteyen üniversite öğrencilerinin profillerini oluşturdukları ve ders talep aldıkları bir özel ders ilan platformudur. 

2- OgrencidenOzelDers.Com üzerinden üye olmadan ücretsiz bir şekilde öğretmen araması yaparak talebinize uygun ve yaşadığınız bölgeye yakın üniversiteli öğretmen bulabilirsiniz. 

3- Sitemizde profili bulunan öğretmenlerin güvenlik kontrolleri ve üniversite ögrencisi olup olmadıkları kontrol edilmemektedir. Ders vermek isteyen üniversitelilerin paylaştıkları bilgiler ders almak isteyenler tarafından teyit edilmesi tavsiye edilir. 

4- Sitemizde standart bir ücretlendirme uygulanmamaktadır. 


5- OgrencidenOzelDers.Com üzerinden üniversiteli öğretmenlere ulaşmak için her öğretmenin profilinde bulunan ders talep kısmından talep oluşturmanız gerekmektedir. Öğretmenlerin iletişim bilgileri 3. şahıslarla paylaşılmaz. 

6- Ders talebinde bulunduğunuz öğretmen talebiniz için uygunsa paylaştığınız iletişim bilgilerinizi kullanarak sizinle irtibata geçer. Talep ettiğiniz öğretmen sizinle iletişime geçmediyse ya talebinizi ciddi bulmamıştır ya da ders için uygun değildir. 

7- Ders taleplerini öğretmenlere yönlendirmeyi geliştirilen yazılım algoritmasına uygun şekilde OgrencidenOzelDers.Com admini yapar. ( Ders talepleri kontrol edildikten sonra öğretmenlere iletilir.) Ciddi bulunmayan ders talepleri yönlendirme yapılmadan silinir. 

8- OgrencidenOzelDers.Com , sitede bulunan üniversiteli öğretmenlerle yapacağınız derslerin verimliliği ve öğretmenlerin güvenirliği ile alakalı garanti vermez.