Kullanım Şartları

OgrencidenOzelDers.Com üniversitede okuyan öğrencilerin ve yeni mezunların uygun fiyata özel ders verdikleri bir ilan platformudur. Öğrencilerinize güvenli bir şekilde özel ders aldırmak için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz. Ders talebinde bulunmanız durumunda bu madderi kabul etmiş sayılırsınız. 

1) OgrencidenOzelDers.Com, ders alacağınız Üniversiteli Öğretmenin konu hakimiyeti, ahlaki değerleri ve güvenirlik değerlendirmesini yapmaz ve kefil olmaz. (Referanslı Öğretmenlerin akademik ve güvenirlik anlamındaki değerlendirmesi site yönetimi tarafından yapılır. Üniversitedeki hocalarından referans mektubu talep edilir, sabıka belgesi ve öğrenci belgesi istenir, ofisimizde yüz yüze görüşme yapılır, karşılıklı onay verilirse Referanslı Öğretmen olarak dersler yönlendirilir. Referanslı Öğretmenler İstanbul, Ankara ve İzmir'de ikamet eden öğrencilere yönlendirilir.)

2) Ders talebinde bulunulsa dahi Üniversiteli Öğretmenlerin iletişim bilgileri paylaşılmaz. Ders talebinde bulunduğunuz Üniversiteli uygun bulması durumunda size dönüş yapar.

* ( Ders talebinizin ciddi olup olmadığını kontrol etmek amacıyla site yönetimi sizi arayabilir ve bazı detayları isteyebilir. )

* ( Talep ettiğiniz öğretmenlerden geri dönüş olmaması durumunda tercih ettiğiniz öğretmen talebinizle ilgilenmiyor demektir. Bu durumda site yönetimi tarafından aranıp alternatif olarak farklı bir öğretmen önerilebilir. )

* ( Birden çok öğretmenden ders talep etmeniz durumunda eğer referanslı bir öğretmenden ders talep etmişseniz öncelikle talebiniz referanslı öğretmene yönlendirilir. ) 

3) Evde ders konseptinde öğretmenin güvenirliği çok önemlidir. Mutlaka ders esnasında ebeveynlerden birisi evde bulunmalı ve de ders çalışılan mekanın kapısı açık olmalıdır. ( Bu bir tavsiyedir, uygulanmasında fayda vardır)

4) Sitemizin sloganını "her bütçeye uygun özel ders" seçerek bütün öğrencilere hitap edebilmeyi amaçladık. Ders talebinde bulunduğunuz üniversiteli öğretmen ile ücretlendirme başta olmak üzere ders saati, kaynak kullanımı gibi detayları karşılıklı olarak kararlaştırmanız gerekmektedir.

5) Özel ders ücretleri genelde her ders sonrası öğretmene zarf içerisinde takdim edilir. Farklı bir uygulama Üniversiteli Öğretmen ile aile arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

6) Sitemiz bütün üniversitelilere açıktır. Dolayısıyla "Ben de Ders Verebilirim" diyen bütün üniversiteliler sitemize profil bırakabilmektedir. Ders talep eden olarak sizler üniversiteli öğretmeni değerlendirip ders almaya karar verirsiniz. Site yönetimi bireysel ders veren üniversiteli öğretmenlere dair hiçbir sorumluluk kabul etmez.