HAKKIMIZDA

OgrencidenOzelDers.com Aralık 2012 tarihi itibariyle İstanbul'da okuyan üniversite öğrencileri (sitemizde "Üniversiteli Öğretmen" olarak kullanılmaktadır)  ile ders ve desteğe ihtiyacı olan tüm İstanbul'luları buluşturmak amacıyla hizmet vermeye başlamış olan bir projedir. İstanbul'da başlayan projemiz uygulanabilirliği test edildikten sonra başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekte, ders almak isteyen velililer ile üniversitelileri buluşturmaktayız. Tüm üniversite öğrencilerine açık olan sitemizde "ben de ders verebilirim" veya "ben de ihtiyacı olan bir öğrenciye, yetişkine vs. yardımcı olabilirim" diyen yüzlerce üniversiteli öğretmen profili vardır. 

*Sitemiz Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Türkiye'nin tüm illerinden ders vermek isteyen üniversiteliler profillerini oluşturabilir ve de ders almak isteyenler ücretsiz olarak ders talebinde bulunabilirler.

Geride bıraktığımız süre içerisinde sitemize gelen yaklaşık 7800 adet ders talebini en hızlı bir şekilde üniversiteli öğretmenlere ilettik ve birçok üniversite öğrencisinin bilgilerini aktarmasına ve cep harçlığı kazanmasına yardımcı olduk. Sitemizde bulunan üniversiteli öğretmenlerden ders alarak hem ihtiyacınız olan dersi uygun fiyata almış olacaksınız hem de üniversitede okuyan bir öğrenciye destek olmuş olacaksınız.

OgrencidenOzelDers.Com projesini bir grup genç girişimci yürütmektedir. Bu proje ile üniversite gençliğinin enerjisini topluma pozitif olarak yansıtmak amaçlanmış ve bu anlamda ihtiyacı olan öğrencilere ve yetişkinlere "her bütçeye uygun özel ders" sloganıyla destek vermeye çalışılmaktadır.

Sorularınızı ve görüşlerinizi lütfen sitemizde bulunan iletişim bölümünden bize iletiniz.