GENEL BİLGİLER

OgrencidenOzelDers.Com Ocak 2013 sonrasında hizmet vermeye başlayan ve geride bıraktığı 8 yıl boyunca "uygun fiyata özel ders" sloganıyla özel ders almaya gücü yetmeyecek durumda olan tüm öğrencileri öncelikli hedef kitle olarak kabul eden bir platformdur.

OgrencidenOzelDers.Com , matematik öğretmeni ve girişimci Mehmet Aydın tarafından fikir aşmasından şuanki haline getirilmiş ve İstanbul'da 3 Ankara'da 2 kişilik bir kadroyla yönetilen bir proje haline gelmiştir.

Bu platformda bölümü ne olursa olsun "ben ders verebilirim" diyen üniversiteliler kendi belirledikleri branşlardan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine birebir özel ders verecek cep harçlıklarını çıkarıyorlar. Aileler ise, öğrencilerinin zorlandıklarını düşündükleri branşlardan kendi bütçelerine uygun fiyatlardan birebir özel ders alma imkanına sahip oluyorlar.

OgrencidenOzelDers.Com olarak 4 yıl boyunca profil oluşturma, ders talebi alma ve ders yönlendirme hizmetlerinin hiçbirisi için ücret talep etmeden tamamen ücretsiz olarak hizmet verdi. Artan reklam ve yazılım giderlerini karşılamak ve projemizi daha fazla kişiye ulaştırmak adına 05.03.2017 tarihi itibariyle ücretli üyeliğe geçiş yaptık. Ücretli üyelik ve doping uygulamasından elde edilen gelirlerin tamamı reklam ve pazarlama için harcanacaktır.

Sitemizde 3 farklı profile sahip üniversiteli öğretmenler bulunmakta.

1- Ücretsiz Profile Sahip Üniversiteli Öğretmenler

Site içerisine özel ders aramalarında çıkabilir, ders talebi alabilir, ders talepleri sayfasında "öğretmen bekleyen" ders taleplerini görüntüleyip uygun olanlar için işlem yapabilir. Ders talebi alıncaya kadar ücret ödemek istemeyen üniversiteliler ücretsiz üyelik ile devam edebilirler. Lakin bazı veliler çok sayıda Üniversiteli Öğretmenden ders talebinde bulunabiliyor. Genelde ilk iletişime geçen Üniversiteli Öğretmen ile veliler anlaşıp ders almaya başlıyorlar.

2- Ücretli Üyeliğe Sahip Üniversiteli Öğretmenler

Üniversitelilerin maddi imkanlarını gayet iyi bildiğimiz için üyelik ücretlerini minimum tutmaya çalıştık. 6 aylık ve 1 yıllık üyelik satın alan üniversitelilere üyelik sonrası danışmanlık hizmeti veriyoruz. Telefon görüşmesi ile yapılan bu danışmanlıkta, profilin ders talebi alması için nasıl olması gerektiği, özel ders ile alakalı bilinmesi gerekenler ile alakalı bilgilendirme yapılır. Ücretli üyeliğe sahip olan profillere ders talebi geldiğinde, ücretsiz olarak SMS ile bilgilendirme yapılır. Ders yönlendirme için ek bir ücret talep edilemez. Ders talep eden veli ile ders ücretlerini ve detayları kendi kriterlerine göre konuşup anlaşırlar.

3- Dopingli Profile Sahip Üniversiteli Öğretmenler

Sitemizde ücretli profilli bulunan Üniversiteli Öğretmenler -aramalarda üst sıralarda çıkmak- ve -iletişim bilgileri gözüksün- için doping sayfasında sergilenen ücret karşılığında profillerine doping uygulayıp daha fazla ders talebi alma potansiyeline erişebilirler. Doping detayları için https://www.ogrencidenozelders.com/doping/ sayfasına gidip inceleyebilirsiniz.

 

Projemizi ve ders taleplerini sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, özel ders ile alakalı güncel bilgileri alabilirsiniz.

Sitemizde profili bulunan ve aktif ders veren üniversitelilerin düşüncelerini paylaştığımız Üniversiteliler OgrencidenOzelDers.Com Hakkında Ne Dediler" sayfamızı ziyaret ederek onların tecrübelerine ortak olabilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için info@ogrencidenozelders.com adresine mail atabilirsiniz.