Ders Talep Yönlendirme ve İlandaki Talepler Hakkında

Sitemize üye olan üniversiteli öğretmenlerin en çok merak ettikleri konuların en başında "siteye gelen ders taleplerini nasıl işlediğimiz" ve -DERS TALEPLERİ- sayfasındaki ilanların hangi kriterlere göre belirlediğimiz geliyor diye düşünüyoruz. Bu soruları cevaplamadan önce OgrencidenOzelDers.Com platformunda bulunan öğretmen profillerinden ve sitenin gelir modelinden kısaca bahsetmek faydalı olacaktır. 

Sitemizde 2 farklı öğretmen profili bulunmaktadır;

1- Ücretli Üyeler ( bknz. https://www.ogrencidenozelders.com/ucretli-profil-nedir/ ) 

2- Dopingli Ücretli Üyeler ( Ek ücret karşılığında sitemizde anasayfada profilleri bulunan, iletişim bilgileri gözüken ve aramalarda üst sıralarda listelenen üyeler. ) 

Sitemizin gelir modeli ;

Sitemizin reklam ve tanıtım maliyetlerini karşılmak üzere ücretli üyelerden alınan "üyelik ücreti" ve "doping ücreti" ödemelerinizden ibarettir.

 

Ders talepleri nasıl işlenir?

  • Sitemizdeki ücretli öğretmenlere gelen ders talepleri ilgili öğretmene sms ile iletilir. Öğretmen sms içerisindeki linke tıkladığında ders talep bilgileri sitemizdeki paneline aktarılır. Aynı anda birkaç öğretmenden ders talep edilmesi durumunda her öğretmene ayrı ayrı smsler gönderilir ve her birinin ders talep detaylarına erişim hakkı vardır. 

! Yönlendirme işlemi yapılmadan sitemize gelen tüm ders talepleri hem google SEO amaçlı hem de sitemize gelen ders taleplerinin detaylarını (iletişim bilgilerini paylaşmıyoruz) diğer üyelerin görüp fikir edinmeleri için "DERS TALEPLERİ" sayfasında paylaşıyoruz. YÖNLENDİRİLEN DERS TALEPLERİ başlığı altında "Öğretmen Bulundu" etiketiyle paylaşılan ders taleplerinin sadece detaylarını görebilirsiniz. Telefon numarası, email adresini göremez ve iletişime geçemezsiniz. Bu talepler sitemizdeki bir veya birkaç üniversiteli öğretmene gelmiştir ve yönlendirmeleri yapılmıştır. 

  • Eğer ücretli öğretmene gelen ders talebine ilgili öğretmen dönüş yapmazsa ilgili talep ilana konulur. 

! DERS TALEPLERİ sayfasında ÖZEL DERS İLANLARI başlığı altında sergilenen talepler sitemizdeki tüm ücreti üyeler ve referanslı üyelere açıktır. Yani bu taleplerin detayları size uygunsa ilgili kişi ile iletişime geçebilir ve anlaşabilirseniz herhangi bir ücret ve komisyon ödemeden kendi kriterlerinize göre ders vermeye başlayabilirsiniz. Bu ilandaki ders talepleriniz aynı anda birkaç öğretmen arayabilir. Genellikle ilk arayan öğretmen ilgili kişi ile anlaşır. İlandaki ders talepleri genellikle 3-5 günlüğüne görüntülenebilir. İlan sahibinin talebi ya da ilan süresinin dolması ile birlikte ilgili sayfadan çekilir. İlandaki ders taleplerinin sayısı azdır, günde maksimum 1-2 ilan girilir. İlgili sayfayı ziyaret eden üyeler ilan detaylarını görüntüleyebilirler. Yeni eklenen ilanlar için şuan bilgilendirme uygulamamız yoktur. 

Sitemize ücretli üye olup henüz ders talebi alamadıysanız https://www.ogrencidenozelders.com/ucretli-uye-oldum-neden-ders-talebi-alamiyorum/ sayfasındaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.