Blog

Üniversiteliden Ders, Memnuniyet ve Başarı

Sevgili Buse ile tanışmamız 2014 yılının Kasım ayında, OgrencidenOzelDers.Com ile oldu. Siteye başvurduğumda oğlumun zayıf olan matematik dersi için ona yardımcı olacak birkaç genç öğrenci arkadaşı seçmiştim. Site yetkilileri bana özellikle Buse'yi tavsiye ettiler. Iyi ki de etmişler. Yakın arkadaşlarım evime gelecek bir üniversiteliyi internetten nasıl seçmeye cesaret ettiğimi sorgulamışlardı. Ama sonrasında onlar da aynı yöntemle üniversiteli öğretmen bulmak istediler. 

Buse'ye ilk günden itibaren hanımefendiliği, sıcak samimi tavrı ile çok ısındık. Daha önce de özel ders aldırmıştım ama oğlum hiç birine Buse ablasına ısındığı kadar ısınmamıştı.  Buse, oğluma sadece matematik de değil her anlamda yol gösterici oldu. 10. sınıfı, sayesinde basarıyla geçirdik. Son sınav sonucunu aldığımda ilk işim Buse'ye özel bir teşekkür daha etmek oldu. Kendisine tüm hayatı boyunca başarılar diliyorum. Çok iyi şeyler yapacağına da inanıyorum. Anne ve babasını da böyle akıllı, saygılı, sorumluluk sahibi bir evlat yetiştirdikleri için tebrik ediyorum.

Oğlum 11. sınıfa gitmeye başladığında sevgili Buse iş hayatına başlamış olacak ama ben "OgrencidenOzelDers.Com" sitesinden bir başka üniversiteli öğretmen tavsiyesi mutlaka isteyeceğim.  Tüm velilere de aynı şeyi yapmalarını tavsiye ederim. İyi hizmetleri için site yetkililerine de ayrıca teşekkürler, sevgiler...

( Bu değerlendirme yazısı velilerimizden EBRU YENİÇERİ tarafından eklenmiştir. )