Blog

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Sena Erden

Referanslı Öğretmenimiz Sena Erden, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi  Tıp (İngilizce) bölümü son sınıf öğrencisi olup, 2017-2018 döneminde matematik ve fen özel dersleri verecek. Öncelikli olarak Bahçelievler bölgesinde başta olmak üzere Fatih, Bakırköy, Avcılar  ve Küçükçekmece’de öğrencilere özel ders vermek istiyor.

Sena Erden öğretmenimizle toplamda 7 velimiz ile çalışma yürüttük. Birçok öğrencimizle Ara sınıf çalışmaları ve Ygs-Lys çalışmaları yaptık ve bütün velilerimizden olumlu dönüşler aldık.

  • 2016-2017 eğitim sezonunda 3. Sınıf bir öğrencimizle 11 Matematik dersi yaptı.Velimiz  " Sena Erden hocamızdan çok memnunuz, öğrencimin derslerinde büyük bir artış gözlemledik. "  şeklinde memnuniyetlerini paylaşmışlardı. 
  • 2016-2017 eğitim sezonunda 3. Sınıf bir öğrencimizle toplamda 6 ders yapıldı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Hocamızdan inanılmaz derecede memnun kaldık. Çok güzel bir sezon geçirdik.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. 
  • Referanslı öğretmenimiz Sena Erden 2016-2017 eğitim sezonunda 4.sınıf öğrencimizle 10 ders  yaptı.Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Hocamızdan çok memnun kaldık, hem matematiğe hem de diğer derslere çok katkısı oldu.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. 

Referanslı Öğretmen Sena Erden’den matematik veya fen  özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da http://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/Senaerden/ linkindeki ders talep formunu doldurabilirsiniz.