Blog

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Rojda Avcıkaya - Matematik Özel Ders

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Rojda Avcıkaya, İstanbul Üniversitesi  Matematik Öğretmenliği  3. Sınıfta okumakta ve 2017-2018 döneminde matematik dersinden özel ders talepleri için uygun. Öncelikli olarak Küçükçekmece bölgesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyor. Ayrıca Başakşehir, Bakırköy ve Fatih semtlerinede derslere gidebiliyor.

Rojda Avcıkaya öğretmenimizle toplamda 5 velimiz ile çalışma yürüttük. Birçok öğrencimizle Teog çalışması – Ara sınıf çalışmaları yaptık ve bütün velilerimizden olumlu dönüşler aldık.

2016-2017 eğitim döneminde yapılan bazı çalışmalarının detaylarını aşağıda paylaşıyoruz.

  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 14 matematik  dersi yaptı. 1. Ve 2. Teogda güzel sonuçlar alındı.Velimiz  " Rojda hanımdan gayet memnun kaldık. Kızımda bende çok faydasını gördük. Matematikte ivme yakaladık." şeklinde memnuniyetini paylaştı.
  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan bir öğrencimizle 4 matematik ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Rojda hanımdan çok çok fazla ders alamamamıza rağmen çok memnun kaldık, bize çok şey kattı.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı.
  • Referanslı üniversiteli öğretmenimiz Rojda Avcıkaya, 2016-2017 eğitim sezonunda 3.sınıf bir  öğrencimizle 14 ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Rojda hanımla yaptığımız derslerden çok memnunuz. Hocamızın iletişimi çok kuvvetli, kızımla çok iyi anlaşıyorlar. O yüzden ister istemez derslerinide yansıyor ve başarılı oluyoruz.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. Yapılan matemaatik ders çalışmasının diğer derslere de etki ettiğini gözlemlediklerini söylediler.
  • 2017-2018 döneminde 9. Sınıf öğrencisiyle matematik  dersleri için planlama yapıldı ve 16 ders işlendi. Velimiz " Rojda hanım ile öğrencimiz güzel bir uyum yakaladı, dersler gayet iyi devam etti, memnun kaldık" şeklinde memnuniyetini paylaştı.
  • 2016-2017 eğitim sezonunda 3.sınıf bir  öğrencimizle 18 ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Öğrencimin yaşı itibari ile kaygılarımız vardı. Ancak Rojda hanım bu kaygılarımızı ortadan kaldırdı ve güzel sonuçlar aldık. Hocamızdan çok memnunuz.” şeklinde memnuniyetini paylaştı.

Referanslı Öğretmen Rojda Avcıkaya’dan matematik özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da http://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/Rojda%20Avc%C4%B1kaya/ linkindeki ders talep formunu doldurabilirsiniz.