Blog

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Ertuğrul Alemdar - Türkçe Özel Ders

Referanslı Öğretmenimiz Ertuğrul Alemdar, Yeditepe Üniversitesi  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği (Tam Burslu) bölümünden birinci olarak mezun olup, 2017-2018 döneminde MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı (Yüksek Lisans) bölümüne kabul edildi. Öncelikli olarak Kadıköy bölgesinde başta olmak üzere Ataşehir, Ümraniye ve Maltepe’de öğrencilere Türkçe, Edebiyat, Dil Anlatımı derslerinden özel ders vermek istiyor.

Başarılarından dolayı gurur duyduğumuz öğretmenimizle, toplamda 5 velimiz ile çalışma yürüttük. Birçok öğrencimizle Teog çalışması – ara sınıf çalışmaları ve Ygs çalışmaları yaptık ve bütün velilerimizden olumlu dönüşler aldık.

  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 31 Türkçe dersi yapıldı. 2. Teogda 19 Doğru 1 Yanlış yapıldı.Velimiz  " Ertuğrul Alemdar gayet sistematik, disiplinli bir öğretmen. Biz çok memnunuz, hiç sıkıntı  yaşamadık ve gayet memnun kaldık" şeklinde memnuniyetini paylaştı.
  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan bir öğrencimizle toplamda 27 ders yapıldı ve 20 doğru başarılı türkçe+ dil anlatımı ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Hocamızdan inanılmaz derecede memnun kaldık. Allah ondan razı olsun çok güzel bir sezon geçirdik.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. Yapılan türkçe+ dil anlatımı ders çalışmasının türkçe+ dil anlatımının yanında diğer derslere de etki ettiğini gözlemledik.
  • Referanslı öğretmenimiz Ertuğrul Alemdar 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 58 Türkçe dersi  yaptı ve 20 doğru çıkarılıp tam puan aldı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Ertuğrul beyden çok çok memnun kaldık. Derslerimizde ve TEOG’da %100 performans artışı oldu” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı.
  • 2017-2018 döneminde 10. Sınıf öğrencisiyle Türkçe + Dil Anlatım dersleri için planlama yapıldı ve 28 ders işlendi. Velimiz " Ertuğrul hocamızdan çok memnun kaldık, herhangi bir sıkıntımız olmadan derslerimiz güzel bir şekilde devam etti." şeklinde memnuniyetlerini paylaştılar.
  • 2017-2018 döneminde mezun olmuş bir öğrencisiyle YGS Türkçe + Dil Anlatım dersleri için planlama yapıldı ve 10 ders işlendi. Velimiz " Ertuğrul hocamızla güzel bir çalışma yürüttük. Bana çok destek oldu. Çok memnun kaldım.”  şeklinde memnuniyetlerini paylaştılar.

 

Referanslı Öğretmen Ertuğrul Alemdar’dan türkçe özel ders  veya edebiyat  özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da http://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/ertugrul-alemdar/  linkindeki ders talep formunu doldurabilirsiniz.