Blog

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Elif Sezer

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Elif Sezer, İstanbul Üniversitesi  Üstün Zekalılar Öğretmenliği 3. sınıfta okumakta ve 2017-2018 döneminde İlköğretim derslerine takviye olmak üzere tüm sözel ve sayısal derslerden özel ders verecek. Öncelikli olarak Kadıköy ve Kartal bölgesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyor.

Elif Sezer öğretmenimizle toplamda 4 velimiz ile çalışma yürüttük. Birçok öğrencimizle Teog çalışması – Ara sınıf çalışmaları yaptık ve bütün velilerimizden olumlu dönüşler aldık.

  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan bir öğrencimizle 8 Türkçe dersi yapıldı. 2. Teogda 19 Doğru 1 Yanlış yapıldı.Velimiz  " Elif hanım ile 8 ders yaptık. Genel olarak sınava çok büyük katkısı oldu. Bu çalışmalardan çok memnun kaldık. Hocamızı herkese tavsiye edebiliriz. Öğrencim %3’lük dilime girdi ve Pendik Amerikan Sev Koleji’ne yerleşti." şeklinde memnuniyetini paylaştı.

 

  • 2016-2017 eğitim sezonunda 2. Sınıfta okuyan bir  öğrencimizle 5 ders okuma yazma ve ödev takibi çalışması yaptı.Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Elif hanımdan çok çok memnun kaldık. Bize çok yardımı dokundu.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı.

 

  • 2016-2017 eğitim sezonunda 9. Sınıfta okuyan bir  öğrencimizle 8 ders okuma yazma ve ödev takibi çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Oğlum çok zor bir öğrenciydi. Fakat Elif hanımla inanılmaz bir süreç geçirdiler. Ona hem öğretmenlik hem ablalık yaptı. Biz çok memnun kaldık.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı.

 

  • 2017-2018 eğitim döneminde 8. Sınıf bir öğrencisiyle Teog tüm dersleri için planlama yapıldı ve 20 ders işlendi. Velimiz " Elif hanım ile öğrencimiz güzel bir uyum yakaladı, dersler gayet iyi devam etti, memnun kaldık." şeklinde memnuniyetini paylaştı.

Referanslı Öğretmen Elif Sezer’den okuma yazma ve ilköğretim derslerine takviye özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da http://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/Catsw/ linkindeki formu doldurabilirsiniz.