Blog

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Bestem Palandöken - Türkçe Özel Ders

Bestem Palantöken öğretmenimizle 2016 ve 2017 yıllarında toplamda 13 velimiz ile çalışma yürüttük. Birçok öğrencimizle Teog çalışması – Ara sınıf çalışmaları yaptık ve bütün velilerimizden olumlu dönüşler aldık.

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Bestem Palantöken, Marmara Üniversitesi  Türkçe Öğretmenli 3. Sınıfta okumakta ve 2017-2018 döneminde Türkçe başta olmak üzere tüm sözel derslerden özel ders verecek. Öncelikli olarak Kadıköy bölgesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyor.

  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 12 Türkçe dersi yapıldı. 2. Teogda 19 Doğru 1 Yanlış yapıldı. Velimiz  " Bestem hanım gayet cana yakın, sempatik bir öğretmen. Biz çok memnunuz, hiç sıkıntı  yaşamadık ve gayet memnun kaldık" şeklinde memnuniyetini paylaştı.
  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 17 başarılı türkçe+ dil anlatımı ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Bestem hanımdan çok çok memnun kaldık.” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. Yapılan türkçe+ dil anlatımı ders çalışmasının türkçe+ dil anlatımının yanında diğer derslere de etki ettiğini gözlemledik.
  • 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 10 başarılı türkçe+ dil anlatımı ders çalışması yaptı. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Bestem hanımdan çok çok memnun kaldık. Derslerimizde ve TEOG’da %100 performans artışı oldu” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. Yapılan türkçe+ dil anlatımı ders çalışmasının türkçe+ dil anlatımının yanında diğer derslere de etki ettiğini gözlemledik.
  • 2017-2018 yaz döneminde 9. Sınıf öğrencisiyle Türkçe + Dil Anlatım dersleri için planlama yapıldı ve 17 ders işlendi. Velimiz " Bestem hanım ile öğrencimiz güzel bir uyum yakaladı, dersler gayet iyi devam etti, memnun kaldık" şeklinde memnuniyetini paylaştı.

Referanslı Öğretmen Bestem Palantöken’den türkçe özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da http://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/beste_plntkn/  linkindeki ders talep formunu doldurabilirsiniz.