Blog

Recep Kuzu Referanslı Öğretmenimizi Tanıyalım - Matematik Özel Ders

Referanslı üniversiteli öğretmenimiz Recep Kuzu, Boğaiçi Üniversitesi İlköğretim Matematik öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi. Projemiz kapsamında 2 yıldır matematk ve diğer sayısal derslerden özel ders vermekte. 2016-2017 eğitim sezonunda TEOG hazırlığı yapan öğrencimizle 13 başarılı İngilizce ders çalışması yaptı ve öğrencimiz 1. TEOG’da toplamda 15 yanlışı varken 2. TEOG’da toplam yanlış sayısı 5 ‘e düştü. Bu çalışmayı yaptığı ailemiz “Recep Bey’den çok çok memnun kaldık. Ders aldığımız İngilizce’den TEOG’da %100 performans artışı oldu” şeklinde memnuniyet paylaşımı yaptı. Yapılan İngilizce ders çalışmasının İngilizcenin yanında diğer derslere de etki ettiğini gözlemledik.

  • Üniversite hazırlığı yapan öğrencimizle 2 başarılı ders gerçekleştirdi. Öğrencimiz dershaneye yazıldığı için dersler devam etmedi. Genel bir veli memnuniyeti sağlandı.
  • 10. Sınıf öğrencimizle 13 Matematik dersi yapıldı. Velimiz  " Recep beyden biz çok memnunuz, hiç sıkıntı  yaşamadık ve gayet memnun kaldık" şeklinde memnuniyetini paylaştı.
  • 2017-2018 yaz döneminde 12. Sınıf YGS-LYS hazırlığı yapan  öğrencisiyle Matematik, Fizik ve Kimya dersleri için planlama yapıldı. Kendisine yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.  

Referanslı Üniversiteli Öğretmenimiz Recep Kuzu,  2017-2018 döneminde Matematik başta olmak üzere tüm sayısal derslerden özel ders verecek. Öncelikli olarak Sarıyer ve Beşiktaş bölgesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyor.

Referanslı Öğretmen Recep Kuzu’dan matematik özel ders talebinde bulunmak için 02165664848 nolu telefonu arayabilir ya da https://www.ogrencidenozelders.com/ogretmen/Recep-123/ linkindeki ders talep formunu doldurabilirsiniz.