Blog

Evde Özel Ders

OgrencidenOzelDers.Com olarak 2 yılı aşkın bir süredir İstanbul genelinde öğrencilerimize evde özel ders vererek hem akademik başarılarını artırmaya hem de ders çalışma disiplini kazandırmaya çalışıyoruz. Birçok öğrenci ders çalışacak akademik bilgiye sahip olmadığı için masa başına oturup saatlerce ders çalışıyormuş gibi yaparak ailenin isteğini yerine getirmeye çalışıyor. Halbuki bu öğrencilerin bir çoğu da akranları gibi günlük çalışmalarını yapmak istek ve şevkine sahipken, temel konu eksikleri sebebiyle, maalesef ders çalışma girişimleri çözmeye çalıştıkları ve çözemedikleri 2 sorudan sonra sonlanmaktadır. 

Okul ve dersane gibi kalabalık ortamlarda dersini anlamayan ve temel eksikleri olan öğrencilerimiz için OgrencidenOzelDers.Com Referanslı Üniversiteli Öğretmenlerinden evde özel ders almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle çalışma alışkanlığı olmayan öğrenciler için haftada 3 gün 80dk özel ders aldırmanız hem öğrenciniz için ders çalışma alışkanlığı kazandıracaktır hem de eksik olan konularını tamamlama imkanı sağlayacaktır. 

Evde Özel Ders Fiyatları 

Evinizde Referanslı Üniversiteli Öğretmenlerden özel ders aldırmak için 80dk/60TL ödeme yapmanız gerekecektir. Ödemeleri ders yapan öğretmene ders sonrası yapabilirsiniz. 

 

Ders Verecek Öğretmeni Nasıl Bulabilirim?

Öğrencinize ders verecek öğretmenleri 02165664848 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi paylaşımı yapmanız durumunda size en yakın ve öğrencinize uygun olabilecek öğretmen adaylarından değerlendirme yaparak yönlendirme yapılacaktır.