Don't Miss
Anasayfa / Ataşehir

Ataşehir

ATAŞEHİR ÖZEL DERS

Ataşehir Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Özel Ders

İstanbul’da öğrenim gören üniversite öğrencilerinden Ataşehir’da oturanlardan Özel Ders almak için sitemizde bulunan Üniversiteli Öğretmenleri değerlendirebilir veya bizi 0216 566 48 48 nolu telefondan arayarak Ataşehir Özel Ders talebinde bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Ataşehir’de evde özel ders alabilir veya özel ders için uygun bir mekanda ders alabilirsiniz. Siz de hem kendiniz için hem de çocuğunuz için Üniversiteli Öğretmenlerle çalışarak uygun fiyata özel ders alıp eksiklerinizi birebir derslerle çok hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.

Aşık Veysel Özel Ders Atatürk Mahallesi Özel Ders Barbaros Özel Ders Esatpaşa Özel Ders Ferhatpaşa Özel Ders Fetih Özel Ders İçerenköy Özel Ders İnönü Özel Ders Kayışdağı Özel Ders Küçükbakkalköy Özel Ders Mevlana Özel Ders Mimarsinan Özel Ders Mustafa Kemal Mahallesi Özel Ders Namık Kemal Mahallesi Özel Ders Örnek Özel Ders Samandıra Özel Ders Yeni Çamlıca Özel Ders Yenisahra Özel Ders Yenişehir Özel Ders

Üniversite öğrencisinden özel ders alma konusunda çekinceleriniz varsa ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

banner

Ataşehir özel ders veren Referanslı Üniversiteli Öğretmenlerimiz

Leyla ÖzcanDuygu Sert Kaya GökalOnur SarsarTolga ErdoğanSema KüçükHuriye DağdaşSeda MenteşEbru ŞafakTuğçe AslanFurkan ErişFadime KarakuşBurakBayerİlknur SarakNihal HaylazOya AyaydınZeynep GüneriYasin TopsakalÖmer BingölSimge KılıçFurkan SarıkayaMüge MercanZeynep Merve KaleliEsra AslanAhmet BıçakcıKerem Utku SabuncuYunus BarışMerve ÇakırIşıl AyaydınYetkin Toraman

Ataşehir Okul Öncesi Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Özel Ders

Ataşehir’da oturup henüz okula yeni başlayacak veya hali hazırda başlamış olan minik öğrencilerimize Üniversiteli Öğretmenlerden Okuma-Yazma Özel Ders ve destek dersleri aldırabilirsiniz. Ataşehir Okuma-Yazma Özel Ders için sitemizde bulunan profillerden çocuğunuza abi veya abla şefkatı ile yaklaşabilecek bir Üniversiteli öğretmen bulabilirsiniz. Okuma özel ders alırken çocuğunuza henüz taze olan bilgilerini aktarabilecek bir Üniversiteli Öğretmen bulmak artık çok kolay. Okuma yazma dersleri aldırırken öncelikle öğrencinin öğretmenini sevmesi gerektiğini unutmayın. Üniversitede okuyan bay ve bayan öğretmen tercihi ile dilediğiniz üniversiteliyi sitemizden bulup çocuğunuzun okuma-yazma öğrenmesine destek olabilirsiniz. Üniversiteli öğretmenlerden okuma yazma dersi için destek talep diyorsanız en uygun bölüm sınıf öğretmenliğidir. Sınıf öğretmenliği 3 veya 4. sınıfta okuyan bir üniversiteli öğretmen çocuğunuzun derslerine çok rahat yardımcı olabilirler. Birebir okuma dersi aldırdığınız için hızlı bir ilerleme de olacaktır.

Ataşehir İlköğretim Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Özel Ders

Çocuğunuza Ataşehir’da size yakın oturan bir üniversite öğrencisinden ilköğretim tüm sınıflara yönelik aşağıdaki derslerden özel ders aldırabilirsiniz;

Ataşehir İlköğretim Matematik Özel Ders

Öğrenciniz için Üniversitelerin Sınıf Öğretmenliği bölümünde ve Çocuk Gelişimi bölümlerinde okuyan üniversite öğrencilerinden matematik dersi aldırabileceğiniz gibi üniversitelerin matematik ve müfredatında matematik dersi olan bölümlerinde okuyan üniversitelilerden de destek alabilirsiniz. İlköğretim matematik özel dersi verilirken en dikkat edilmesi gereken nokta öğrenci ve öğretmenin uyumu ve öğrencinin dersi zevkle dinlemesidir. Eğer bu durum sağlanmadıysa derse ara vermenizi tavsiye ederiz.

Ataşehir İlköğretim İngilizce Özel Ders

İngilizce eğitimine ne kadar erken başlanırsa o kadar iyidir. Çocuğunuza İngilizce Özel Ders verecek bir üniversite öğrencisi bakıyorsanız öncelikle iletişimi kuvvetli ve üniversitelerin İngilizce ile ilgili bölümlerinde okuyan öğretmenlerle çalışmaya gayret edin. Ataşehir’da çocuklarınıza İngilizce özel ders verebilecek çok sayıda üniversiteli öğretmen bulmanız mümkündür. Çocuğunuzun alacağı ingilizce özel ders ilk etapta çok fazla etkili olmuyor görüntüsü oluştursa bile dil öğrenmek uzun bir süreç olduğundan öğrenciniz derslerden ve üniversiteli İngilizce öğretmeni ile vakit geçirmekten hoşlanıyor ise derslere gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Çünkü asıl öğrenme öğrenci derslerden zevk aldığı ortamlarda gerçekleşir.

Ataşehir İlköğretim Hayat Bilgisi Özel Ders

Çocuğunuza hayat bilgisi dersinden de özel ders verebilecek üniversiteli öğretmen bulabilirsiniz. Genellikle üniversitelerin fen bilgisi öğretmenliği ve sınıf öğretmenliği bölümlerinde öğrenciler bu derste çocuğunuza yardımcı olabilir. Öğrenci bu yaştayken etrafındaki olayları çözümleme ilişki kurarak öğrenmek için sürekli sorular sormak ister. Bu süreçte yanında bilgisine güvendiği bir üniversiteli öğretmeninin bulunması büyük bir ertı oluşturacaktır. Öğrencinize hayat bilgisi özel ders aldırmak www.ogrencidenozelders.com sayesinde artı çok kolay :)

Ataşehir İlköğretim Türkçe ve Okuma Özel Ders

Üniversite öğrencisinden Türkçe özel dersi aldırmak henüz ilköğretime devam eden çocuğunuz için bir avantaj sağlayacaktır. Okurken yanında bir üniversiteli öğretmenin bulunması ve yanlışlarına anında müdahale edilmesi küçük yaşta kazanılabilecek yanlış öğrenme durumunun önüne geçecektir. İlköğretimde okuyan çocuğunuza Türkçe özel ders verecek üniversite öğrencisini bakarken daha çok üniversitelerin Türkçe ve sınıf öğretmenliği bölümlerinde okuyan üniversitelilerden tercih etmeye çalışınız. Ataşehir’da oturan ve çocuğunuza Türkçe dersinde ve okuma yapmasında yardımcı olacak bir üniversiteli öğretmeni sitemizden bulabilirsiniz.

Ataşehir İlköğretim Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve teknoloji dersinden özel ders verecek bir üniversiteli öğretmen bulmak istiyorsanız üniversitelerin Fen ve Teknoloji öğretmenliği bölümlerinde okuyan öğrencilerden rahatlıkla ders aldırabilirsiniz. Sınıf öğretmenliği bölümünde okuyan üniversiteli öğretmenler de bu dersten öğrencinize yardımcı olabilirler. Fen ve Teknoloji dersinin içeriğinde deneyler bol bol yer aldığı için öğrencinizin fen ve teknoloji özel ders alırken deneysel konuları okulda iyi anlaması gerektiğini zaman zaman paylaşın. Çünkü; fen ve teknoloji özel dersi sırasında deney yapmak pekte mümkün değildir. Öğrencinize yardımcı olacak üniversiteli öğretmeni Marmara Üniversitesinde fen ve teknoloji öğretmenliği okuyan ve sitemizde profili bulunan üniversiteliler arasından bulabilirsiniz.

Ataşehir 8. Sınıf SBS Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden SBS Özel Ders

Ataşehir 8. Sınıf SBS Matematik Özel Ders 8. sınıfta olupta SBS sınavına girecek öğrencilerin ilk olarak temel matematik bilgilerinin eksik olup olmadığını kontrol etmeleri gerekir. Çocuğunuz; Ataşehir sbs matematik özel ders konusunda yardımı size en yakın üniversiteli öğretmenle iletişime geçerek sınava hem sürekli hem de ekonomik bir çalışma yaparak hazırlanabilir. 8. sınıf matematik özel ders almak istiyorsanız üniversitelerin matematik ve mühendislik bölümlerinde okuyan daha önce sbs matematik özel ders vermiş olan üniversiteli öğretmenler size yardımcı olabilir. Örneğin; Marmara üniversitesi öğrencisinden matematik özel ders aldırabilirsiniz.

Ataşehir 8. Sınıf SBS Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve teknoloji sbs özel ders için üniversitelerin fen ve teknoloji öğretmenliği bölümlerinde okuyan üniversiteli öğretmenlerden destek alabilirsiniz. Çocuğunuzun eksiklerine göre aldıracağınız fen özel dersi kısa süre içerisinde değil de zamana yayarak yapılmasını isterseniz çok daha faydalı olacaktır. Birebir derslerde en önemli nokta dersin sürekli olması ve yapılan fen özel dersinin ardından verilen çalışmanın öğrenci tarafından yapılmasıdır. Ataşehir fen ve teknoloji özel ders için sitemizde bulunan birçok bay ve bayan üniversite öğrencisinden destek alabilirsiniz.

Ataşehir 8. Sınıf SBS Sosyal Bilgiler Özel Ders

SBS sınavına hazırlanan ve Sosyal Bilgiler dersinden eksikleri olan öğrenciler Ataşehir’da oturan üniversite öğrencilerinden sbs sosyal bilgiler özel ders alabilirler. Üniversitelerin sosyal bilgiler öğretmenliği, sınıf öğretmenliği ve diğer sözel ağırlıklı dersleri olan bölümlerinde okuyup Ataşehir’da ikamet eden üniversite öğrencilerinden öğrencinizle uyum içerisinde çalışabileceğine inandığınız konuşkan ve sosyal bir üniversiteli öğretmenden Ataşehir sosyal bilgiler özel ders aldırabilirsiniz. Sbs sosyal bilgiler dersi için sitemizde bulunan öğretmenlerden çocuğunuzun tarzına yakın bulduğunuz birisinden ders talep edebilir.

Ataşehir 8. Sınıf SBS Türkçe Özel Ders

Türkçe sorularını çözmekte zorlanan sbs hazırlık öğrencileri için en büyük eksiklik düzenli kitap okuyamamalarıdır. Kitap okuma alışkanlığı ise çoğu zaman tek başına kazanılan bir alışkanlık değildir. Çocuğunuzun Türkçe netlerinin artırmak ve sınav disiplinini kazanmasını sağlamak için Ataşehir sbs Türkçe özel ders veren üniversiteli öğretmenlerle çalışabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi yaşıa yakın olan ve onun dilini en iyi anlayabilecek olan bir üniversite öğrencisiyle zevk alarak çalışması ona çok büyük artılar kazandıracaktır. www.ogrencidenozelders.com projemizle İstanbul genelinde 8. sınıf Türkçe özel ders veren bütün üniversiteli öğretmenlere ulaşma şansınız vardır.

Ataşehir 8. Sınıf SBS İngilizce Özel Ders

Sbs İngilizce özel ders almak için üniversitelerin yabancı dili ingilizce olan bölümlerinde okuyan veya branşı ingilizce öğretmenliği olan bütün üniversiteli öğretmenlerden faydalanabilirsiniz. Sbs’ye yönelik ingilizce ders aldırmayı düşünen aileler öğretmenden sınava yönelik çalışma yapmasını istemelerini tavsiye ederiz. Ataşehir sbs ingilizce özel ders için sitemizde bulunan ve Ataşehir’da ikamet eden üniversiteli öğretmenlerden dilediğiniz ile iletişime geçip çocuğunuza evinizde ingilizce özel ders aldırabilirsiniz.

Ataşehir 9. Sınıf Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Lise 1 Özel Ders

Ataşehir 9. Sınıf Matematik Özel Ders

9. sınıf matematik konuları genelde öğrencilerin ilk defa gördükleri bağıntı, fonksiyon ve işlem konularını içerdiği için zor olarak algılanması ve matematikten nefret etme derecesine varacak kadar ulaşabilir. Halbuki Ataşehir 9. Sınıf matematik özel ders verecek bir üniversite öğrencisiyle uygun fiyata ders alırsanız bu sıkıntılı süreci daha önce aynı sıkıntıları çekmiş ve atlatmış birisiyle çalışarak atlatmış olursunuz. Sitemizde bulunan ve üniversitelerin matematik bölümleri, matematik öğretmenliği veya mühendislik fakültelerinde okuyan üniversiteli öğretmenlerden ders talep edebilirsiniz.

Ataşehir 9. Sınıf Fizik Özel Ders

9. sınıf müfredatında bulunan iş-güç-enerji ve elektrik gibi konuları öğrencilerin anlayabilmesi için okulda işlenen konuların evde tekrarlanması gerekir. Okulda ders esnasında anlaşılamayan fizik konuları evde tek başına çalışılarak anlaşılması çok zordur. İnternette milyonlarca fizik ders anlatım videoları olsa bile bilmeyen ve anlamayan öğrenci yine büyük oranda anlamayacaktır. Ataşehir 9. sınıf fizik özel ders için size yakın oturan bir üniversite öğrencisinden birebir fizik özel ders alabilirsiniz. Hem ekonomik olması hem de anlaşılmayan konunun öğrenci ile birebir çalışılması yönüyle üniversite öğrencisinden fizik özel ders almak çok avantajlıdır.

Ataşehir 9. Sınıf Kimya Özel Ders

Kimyasal bağlar ve kimyanın temel yasaları gibi konuların işlendiği 9. Sınıf kimya konuları öğrencilerin zevkle çalışacakları konular olsa da yardıma ihtiyacı olan öğrencilere olayların neden ve niçinlerini anlaşılır ve net bir şekilde anlatacak bir yadımcı öğretmenin olması büyük bir avantajdır. Öğrenci ders çalışırken zorlandığı konuları hemen sıcağı sıcağına sorabilir. Ataşehir 9. sınıf kimya özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyata yardım alabilirsiniz. Öğrenci hem kimya özel ders almış olacak hem de kendini anlayabilecek yaşta ve olgunlukta olan bir üniversiteli öğretmenle konuları daha hızlı kavrayabilecektir.

Ataşehir 9. Sınıf Analitik Geometri Özel Ders

Ataşehir 9. Sınıf Biyoloji Özel Ders

Hücrenin bölümleri, canlıların sınıflandırılması, karbonhidratlar-proteinler-yağların temel yapıtaşlarının incelenmesi gibi konuların işlendiği 9. Sınıf biyoloji dersi öğrencilerin kolaylıkla öğrenebileceği konular içeriyor. Öğrencilerin bu konuları öğrenirken ona bu konuları anlayabileceği şekilde yardımcı olan bir öğretmenin olması büyük bir avantajdır. Öğrenci anlayamadığı konuları, soruları ya da tekrar dinlemek istediği konuları öğretmenine sıcağı sıcağına sorabilme imkânına sahip olacaktır. Ataşehir 9. sınıf biyoloji özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden çok uygun fiyata yardım alabilirsiniz. Öğrenci hem biyoloji özel ders almış olacak hem de kendini anlatırken ve soruları sorarken çekinmeyeceği üniversiteli öğretmen ile konuları daha hızlı kavrayabilecektir.

Ataşehir 9. Sınıf Edebiyat Özel Ders

Bu sınıfta Edebiyat dersine yeni başlayacak olan öğrenciler temel altyapı oluşturma konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Türk tarihindeki önemli edebi eserler olsun, yabancı eserler olsun bu konulara hâkim olmak için kendine yardım olacak bir öğretmen çok faydalı olabilir. Ataşehir 9. sınıf edebiyat özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara yardım alabilirsiniz. Öğrenci hem edebiyat özel ders almış olacak ve hem de kendini anlayabilecek yaşta olan bir üniversiteli öğretmen ile konulara hâkim olabilecektir.

Ataşehir 9. Sınıf Dil ve Anlatımı Özel Ders

Türk dilini anlama, konuşma ve yorumlama gibi konuları ele alan 9. Sınıf Dil ve Anlatım dersini öğrencilerin kavrayabilme, konulara hakim olabilmeleri için öğrenciye yardım olabilecek bir öğretmen çok faydalı olabilir. Ataşehir 9. sınıf dil ve anlatım özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda yardım alabilirsiniz. Öğrenci dil ve anlatım özel ders alırken üniversiteli öğrenciler öğrencileri anlayabilecek yaşta ve olgunlukta olduğu için öğrenciler bu sayede kendilerini rahatla açıklayabilecek ve takıldığı konularda sorular sorabilecek.

Ataşehir 9. Sınıf Geometri Özel Ders

Geometri öğrencileri zorlayan bir derstir. Vektörler, açılar, üçgende bağıntılar gibi pek çok yeni konu öğrenecek olan öğrencilere bu konulara hâkim olması için bir yardımcı öğretmen kesinlikle faydalı olacaktır. Ataşehir 9. sınıf geometri özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem geometri özel ders almış olacak ve hem de kendini anlayabilecek yaşta ve olgunlukta olan bir üniversiteli öğretmen ile konuları kavrayabilecektir.

Ataşehir 9. Sınıf Coğrafya Özel Ders

Yeryüzü aşındırma, biriktirme şekilleri, dünyamızın yapısı, atmosfer gibi birçok konuların yer aldığı 9. sınıf coğrafya dersi öğrencilerin zevkle işleyeceği derslerden biridir. Öğrencinin bu derste anlayamadığı konuları, takıldığı soruları sıcağı sıcağına sorması için bir yardımcı öğretmen avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 9. sınıf coğrafya özel ders için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirisiniz. Öğrenci hem coğrafya özel ders almış olacak ve hem de çekinmeden sorular sorabildiği, kendini anlatabildiği bir öğretmen ile konulara hakim olacaktır.

Ataşehir 9. Sınıf Tarih Özel Ders

Eski Türk tarihi, İslam dini tarihi, ve yabancı medeniyetlerin tarihlerini konu alan tarih dersi öğrencilerin akılda tutma konusunda zorlayabilir. Bu zorlukları yenme amacıyla bir öğretmenin yardımcı olması çok fayda sağlayacaktır. Ataşehir 9. sınıf tarih özel dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem tarih özel ders almış olacak ve hem de kendini anlayabilecek yaşta ve olgunlukta bir üniversiteli öğretmen ile konuları kolayca kavrayabilecektir.

Ataşehir 9. Sınıf İngilizce Özel Ders

Öğrencilerimizin İngilizce dersinde yeni zamanlar öğrenmesi ve onları pekiştirmesi için yanlarında yardımcı bir öğretmenin bulunması çok avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 9. Sınıf İngilizce dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem İngilizce özel ders almış olacak ve hem de çekinmeden sorular sorabildiği, kendini anlatabildiği bir üniversiteli öğretmen ile konulara hakim olacaktır.

Ataşehir 10. Sınıf Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Lise 2 Özel Ders

Ataşehir 10. Sınıf Matematik Özel Ders

Altyapısı zayıf olan öğrenciler bu sene Trigonometri, Fonksiyonlar vb. konularda zorluk çekebilirler. Bu konuları işlerken öğrencilerin kafalarında soru işaretleri kalmaması için yanlarında bir yardımcı öğretmen bulunması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 10. sınıf matematik dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem matematik özel ders almış olacak hem de kendini anlayabilecek yaşta ve olgunlukta bir üniversiteli öğretmen ile konuları rahatlıkla kavrayabilecektir.

Ataşehir 10. Sınıf Fizik Özel Ders

Maddenin özellikleri, elektrik gibi konuları ele alan fizik dersini anlamakta kolaylık sağlamak için öğrencilere yardımcı olan bir öğretmen fayda sağlayabilir. Ataşehir 10. sınıf fizik dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci bu sayede hem fizik özel ders almış olacak hem de kendini rahatlıkla anlatabildiği bir üniversiteli öğretmen ile konuları rahatlıkla anlayabilecektir.

Ataşehir 10. Sınıf Kimya Özel Ders

Atom ve periyodik sistemin ağırlıkta olduğu bu dönemde öğrenciler konulara çalışırken yanlarında bir yardımcı öğretmenin olması büyük bir avantaj sağlar. Ataşehir 10. sınıf kimya dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara yardım alabilirsiniz. Öğrenci bu sayede hem kimya özel ders almış olacak hem de soru sormakta çekinmediği üniversiteli öğretmenler ile derse hakim olabileceklerdir.

Ataşehir 10. Sınıf Biyoloji Özel Ders

8. sınıfta işlenilen mayoz ve mitoz bölünme konuları bu sene öğrencileri zorlayabilir. Bu konularda yardımcı olabilecek bir öğretmen büyük bir fayda sağlayabilir. Ataşehir 10. sınıf biyoloji dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci bu sayede hem biyoloji özel ders almış olacak ve konulara daha da hakim olacaktır.

Ataşehir 10. Sınıf Edebiyat Özel Ders

10. sınıfta Destanlar ve Osmanlı edebiyatı ağırlıklı olduğu için öğrenciler bu konulardan sıkılabilirler. Dersleri daha eğlenceli ve anlaşılır duruma getirmek için bir yardımcı öğretmen avantaj sağlayabilir. Ataşehir 10. sınıf edebiyat dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci bu sayede hem edebiyat özel ders almış olacak ve hem de soruları sıcağı sıcağına sorabildiği için konulara hakim olma imkanına sahip olacaktır.

Ataşehir 10. Sınıf Dil ve Anlatımı Özel Ders

Anlatım türlerinin hakim olduğu bir senede öğrenciler sıkıntı çekebilirleri. Bu sıkıntıları aşmak için öğrencilere yardımcı olabilecek bir öğretmen sizi 1 adım önde başlatabilir. Ataşehir 10. Sınıf dil ve anlatım dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrencilerimiz dil ve anlatım özel ders alarak konuları kavrayabilecekler.

Ataşehir 10. Sınıf Geometri Özel Ders

Bu seneki geometride üçgenler ve açılar yoğunlukta olduğu için öğrenciler bir yardımcı öğretmen ihtiyacı duyacaklar. Ataşehir 10. Sınıf geometri özel dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Çocuklar geometri özel ders alarak rakiplerinden 1 adım önde ve konuya hakim olacaklar.

Ataşehir 10. Sınıf Coğrafya Özel Ders

Yeryüzü topografyası ve kayaçlar gibi konularla uğraşacak olan öğrenciler bu konuların zevkli ve anlaşılır bir biçimde olması için yardımcı bir öğretmen onlara çok faydalı olacaktır. Ataşehir 10. Sınıf coğrafya özel dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrencilerimiz coğrafya özel ders aldıktan sonra farkı anlayacaklardır.

Ataşehir 10. Sınıf Tarih Özel Ders

Osmanlı Devleti ve eski yüzyıllar ağırlıklı olacak bu senede öğrencilerin bu derslerden zevk alması ve bu dersleri anlaması için yardımcı bir öğretmen büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 10. Sınıf tarih özel dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenciler bu sayede hem tarih özel ders almış olacaklar hem de soru sormada çekinmeyecekleri, kendilerini açıklayabilecekleri üniversite öğrencileriyle ders işleyecekler.

Ataşehir 10. Sınıf İngilizce Özel Ders

Öğrencilerimizin İngilizce dersinde yeni zamanlar öğrenmesi ve onları pekiştirmesi için yanlarında yardımcı bir öğretmenin bulunması çok avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 10. Sınıf İngilizce dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem İngilizce özel ders almış olacak ve hem de çekinmeden sorular sorabildiği, kendini anlatabildiği bir üniversiteli öğretmen ile konuları kolayca kavrayabileceklerdir.

Ataşehir 11. Sınıf Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Lise 3 Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Matematik Özel Ders

Logaritma, tümevarım, matris, determinant vb. konuları öğrencileri zorlayabilecek konulardır. Bu konuları işlerken öğrencilerin kafalarında soru işaretleri kalmaması için yanlarında bir yardımcı öğretmen bulunması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ataşehir 11. sınıf matematik dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde eğitim gören üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci hem matematik özel ders almış olacak hem de kendini anlayabilecek yaşta ve olgunlukta bir üniversiteli öğretmen ile konuları rahatlıkla kavrayabilecektir.

Ataşehir 11. Sınıf Fizik Özel Ders

Maddenin özellikleri, elektrik gibi konuları ele alan fizik dersini anlamakta kolaylık sağlamak için öğrencilere yardımcı olan bir öğretmen fayda sağlayabilir. Ataşehir 11. sınıf fizik dersi için İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde okuyan üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlarda ders yardımı alabilirsiniz. Öğrenci bu sayede hem fizik özel ders almış olacak hem de kendini rahatlıkla anlatabildiği bir üniversiteli öğretmen ile konuları rahatlıkla anlayabilecektir.

Ataşehir’da üniversite öğrencisinden alabileceğiniz diğer dersler aşağıda verilmiştir. Site içerisinde arama yaparak size en yakın olan üniversiteli öğretmeni bulup ders almaya başlayabilirsiniz.

Ataşehir 11. Sınıf Kimya Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Biyoloji Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Edebiyat Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Dil ve Anlatımı Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Geometri Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Coğrafya Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf Tarih Özel Ders

Ataşehir 11. Sınıf İngilizce Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Lise 4 Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Matematik Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Fizik Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Kimya Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Biyoloji Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Edebiyat Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Dil ve Anlatımı Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Geometri Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Coğrafya Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS Tarih Özel Ders

Ataşehir 12. Sınıf YGS-LYS İngilizce Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Açıköğretim Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim Matematik Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim İşletme Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim İstatistik Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim Muhasebe Özel Ders

Ataşehir Açıköğretim İngilizce Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden Açık Lise Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Matematik Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Geometri Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Fizik Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Kimya Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Biyoloji Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Edebiyat Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Dil ve Anlatım Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Tarih Özel Ders

Ataşehir Açık Lise Coğrafya Özel Ders

Ataşehir Açık Lise İngilizce Özel Ders

Ataşehir DGS Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden DGS Özel Ders Ataşehir DGS Matematik Özel Ders

Ataşehir DGS Özel Ders – Ataşehir Üniversite Öğrencisinden DGS Özel Ders

Scroll To Top